Politsei (Politsei)

Politsei kutsub kõiki rallile tulevaid sõidukijuhte ja pealtvaatajaid kombekale käitumisele.

Eeloleval reedel ja laupäeval toimub Valga-, Tartu-, Võru- ja Põlvamaa teedel Baltikumi suurim autospordisündmus Rally Estonia 2012. Varasematel aastatel on ralliüritus Lõuna-Eesti käänulisi ja kitsaid teid ning tihedat liiklusvoogu arvestades möödunud liikluses tõsisemate vahejuhtumiteta. Rallile tulevate sõidukijuhtide ja pealtvaatajate turvalisuse ning liiklusdistsipliini tagamiseks toetavad ralli korraldajaid ka tänavu tavapärasest arvukamad politseipatrullid ja abipolitseinikud, samuti kolleegid Läti Vabariigi politseist.

Valga politseijaoskonna patrullteenistuse vanem politseileitnant Robert Kõvask: „ Politsei ülesandeks ralli ajal on inimesi suunates ja aidates tagada liikluse turvalisus ja avalik kord. Võimalike ebameeldivuste ja õnnetuste vältimiseks tuleb kõigi ralli piirkonda saabuvatel sõidukijuhtidel ning pealtvaatajatel  rangelt  järgida ja täita liikluse reguleerijate ning ralliraja turvajate korraldusi. Soovitame inimestel tutvuda ralli kodulehel oleva informatsiooniga ning teha endale selgeks, kuhu ja mis kellaks tahetakse jõuda rallit vaatama. Kindlasti varuge kohalejõudmiseks ja parkimiseks piisavalt aega – kiirustamine ralli piirkonnas pole mõttekas.“

Robert Kõvask lisas veele meeldetuletuseks, et autosport ja alkohol ei sobi kokku ning sõidukite parkimisel ja telkimisel ei tekitataks maaomanikele kahju.

Jaga artiklit

0 kommentaari

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis