Seksil on suhtes oluline koht, kuid päris palju leidub suhteid, kus üks osalistest kurdab, et tema jaoks on intiimsust vähe. Asi võib olla selles, et iha on erinev, kuid mõnikord on stress ja kohustused liiga suured.

Portaal mh.co.za jagab 5 soovitust, kuidas naise elu kergendada ja seeläbi ta mõtteid ka seksini juhtida.

1. Naera

Aja oma naine naera, tekita lõbus meeleolu, tee nalja - naerge koos!

2. Vii naine kohtama

Kuna sa viimati võtsid hetke, pühendada see teie suhtele? Viia naine restorani, tantsima - loo meeleolu ja üks asi viib iseenesest teiseni!

3. Voodi olgu seksimiseks

Kui teil on lapsed, siis kipuvad nad sageli hommikul varakult teie kaissu. Või ei tahagi õhtul sealt lahkuda. Lapsed voodis ei tekita just kirge.

4. Leia oma iseseisvus

Seda ei pea ekstreemselt täitma, sest midagi peab kaasaga ühist ka jääma. Aga omad huvid, ideed, tegemised, mis kuuluvad sulle - NAUDI!

5. Mõtle ja tegutse

Teel koju haara naisele kommikarp või kimp lilli. Vii tema eest koer jalutama või pese nõud, pane lapsed magama. Kõik see kergendab naise elu ja aitab viia mõtteid seksini.

Jaga artiklit

8 kommentaari

O
Otto Papiniidu  /   13:18, 19. juuni 2017
Peta armukesega, siis avalda see naisele ja naine hakkab kohe tahtma ja kuidas veel .Siis peta jälle jne. jne.
S
soovitus  /   18:12, 17. juuni 2017
too oma hea sõber sinna pariks päevaks ja ise mine ema juurde külla ... kui tagasi tuled murrab naine sind kohe jalapealt maha ja ei pea ka ise oma püksa maha võtma , kõik tuttavad nii teinud ...

Päevatoimetaja

Gerly Mägi
Telefon 51993733
gerly.magi@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis