2
fotot
Ave Tampere (Andres Putting / Ekspress Meedia)

Tänases Eesti Päevalehes ilmus lugu, kus paljastati Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse (EAS) ametliku delegatsiooni liikmete ebaväärikas käitumine Malaisias korraldatud peol. Peol viibis ka reformierakondlasest ekspeaminister, nüüdne riigikogu aseesimees Taavi Rõivas.

Kõige rõlgem vahejuhtum peol oli seotud ühe delegatsiooni meesliikmega, kes ühte peol viibinud naist seksuaalselt ahistas.

Taavi Rõivase nõunik Ave Tampere jäi esilagu hätta, vastates Publiku küsimusele, kas naist ahistanud mees võis olla riigikogu aseesimees Taavi Rõivas, kuid andis veidi hiljem Õhtulehele ametliku kommentaari. 

„Me ei lähe kaasa spekulatsioonidega, kes inimestest olid selle juhtumiga seotud. Austame seda kokkulepet ning Taavi Rõivas vabandas kogu delegatsiooni nimel nende ees, keda Kuala Lumpuris toimunud sündmused kuidagi pahandada võisid.“

Jaga artiklit

135 kommentaari

V
vanaema maalt  /   18:35, 14. okt 2017
Eelmise riigikorra ajal käisid paljud inimesed Narva -Jõesuu sanatooriumis oma tervist turgutamas ja et sellest kasu ka oleks, tuli seal käia ikka 4-5 aastal. Kui uus vahetus sisse tuli, siis oli alati saalis esimene koosolemine, kus peaarst tegi selgeks kodukorra reeglid. Ja igal aastal kõige viimane lause sealt olemiselt oli: EGA TÄKK EI KARGA KUI MÄRA EI OTSI. Taavi Rõivas saab vastu päid - jalgu iga kandi pealt, aga kus see inglike siis on, miks temast ei ole sõnagi. Ega siis Taavi üksinda ei tantsinud...Muideks, ma ei tunne Taavit ja ei ole ka tema sugulane.
M
Mitte Nõunik vaid erasekretär  /   16:02, 14. okt 2017
Isik kes toob Taavile kohvi lauale ja kellel ei ole ilma peremehe loata sõnaõigust.

Päevatoimetaja

Marge Sillaots
Telefon 51993733
marge.sillaots@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis