Tehnika

Tesla meelitas endale Audi endise tootmisjuhi 

AutoNet.ee, 16. mai 2016, 12:13
Tesla Model X
Tesla laiendab hoogsalt tootmist. Kui vahepeal kurdab Tesla Motorsi tegevjuht Elon Musk, kuidas konkurendid, sealhulgas Apple, neilt töötajaid üle ostavad, siis nüüd on millegi sarnasega hakkama saanud Tesla ise.

Tootmismahtude suurt tõusu silmas pidades otsitakse hetkel aktiivselt inimesi, kes suudaks kõik ambitsioonid teoks teha ning tuua Model 3 õigeaegselt müüki.

Tesla meelitas endale uueks asetootmisjuhiks 22 aastat Audis töötanud Peter Hochholdingeri, kes astus mai alguses Teslast lahkunud Greg Reichlow kingadesse.

Hochholdingeri peamiseks ülesandeks saab Model S-i ja Model X-i tootmisportseduuride parandamine ja efektiivsemaks muutmine, samuti uue ja odava tootmisprotsessi välja töötamine, pidades silmas eelkõige järgmisel aastal müüki tulevat Model 3-e.

Model 3 pole ainus Tesla suurtest väljakutsetest, eelmise aasta lõpus müüki tulnud Model X'i üles avanevad uksed on elektriautode tootjale rohkelt probleeme valmistanud. Autode disainimine ja turundamine on Teslal kahtlemata väga hästi õnnestunud, seniseks suurimaks katsumuseks võibki ehk lugeda masinate tootmist. Loodetavasti suudetakse Hochholdingeri abiga probleemid likvideerida.


Honda Civic
1 300 EUR

Nissan Primera
500 EUR

Chrysler Voyager
400 EUR

Yamaha FZS 600
300 EUR

Chrysler Sebring
500 EUR