Hobi

MIDA PÕRGUT? "Inimkutsade salaelu" – täiskasvanud mehed naudivad KOERAKS riietumist (14)

Toimetas Vidrik Võsoberg, 25. mai 2016, 09:57
Rachel ja Spot.Foto: Richard Ansett / Channel 4 / Daily Mail
Inglismaal möllab loomaks riietumise hullustus: umbkaudu 10 000 inimest naudib lemmiklooma mängimist, vahendab Daily Mail. Mehed kalduvad eelistama koeraks riietumist, aga naised identifitseerivad end rohkem kassidena. Channel 4 kohtus mõne "inimkutsaga" ja filmis neid dokumentaali tarbeks. Üks neist, Tom, on võitnud ihaldatud "Mr Puppy UK" tiitli kui koer nimega Spot.

"Kutsu mängimine ei ole kindlasti seotud seksiga, see on eskapismi (ebamugavast reaalsusest pagemine – toim) vorm," ütleb Kye, 28-aastane Oxfordi lõpetanu, kes vaatab mõne kutsa järgi.

Fenomeni uuriva Channel 4 "Inimkutsade salaelu" teatel tegeleb lemmikloomahullusega Suurbritannias umbes 10 000 inimest.

Dokumentaal sisaldab ka 32-aastase teatritehniku Tomi kurba lugu. Hertforshire's Tringis elav mees läks lahku oma kihlatu Racheliga, põhjuseks tema kalduvus riietuda dalmaatsia koeraks.

"Sa kaod ja hakkad jälitama koera mänguasju. Lähed nii sügavale sellesse ruumi, et kaevud sellesse ja tahad seda. See on lihtsalt maagiline," räägib Tom.

"Ma ei saanud sellest aru. Ma ei tahtnudki sellest aru saada," ütleb Rachel, kes jäi Tomiga siiski sõpradeks.

Tom on oma koerlasekombele kulutanud kümne aasta jooksul üle 4000 naela (u 5240 eurot). Ta demonstreerib oma kummist kostüümi (hingamistoruga) ja tunnistab: "Seda on päris kohmakas selga panna, vaja on palju talki." 

Tom on nii sügavale kaevunud, et ta on otsustanud magada koera kastis, ümbritsetuna kutsika treeningpadjakestega juhuks, kui ta peab vastama looduse kutsele.

Tom – või Spot, nagu talle meeldib end kutsuda lasta – krooniti mullu novembris tiitliga "Mr Puppy UK" ja filmis näidatakse ka tema reisi Belgiasse, kus toimus "Mr Puppy Euro" finaal.

Oma Twitteri kontol märgib Spot, et tema omanik on Colin. Tolle profiilis on kirjas tema huvid, muuhulgas kutsikamängud ja BDSM (seksuaalpraktika vorm, mis sisaldab nt kinnisidumist, sadismi ja masohhismi – toim).

"Rachel arvas, et ma olen muutumas homoseksuaalseks," ütleb Tom.

Hiljem tunnistab ta: "Pisike osa minust kahetseb, et olen kutsikas, sest olen kaotanud, mis mul oli."

Täna (kolmapäeval) Channel 4-s ekraanile jõudva "inimkutsade" dokumentaalfilmi treilerit saab vaadata siit.

14 KOMMENTAARI

j
jaa 26. mai 2016, 18:39
inimfantaasial pole piire. alles hiljuti nägin tutvumiskuulutust, et naisterahvas otsib meesterahvast, kellele meeldib sex koeraga. Koer siis nagu prostituut ja naine sutenöör?
s
Spetsialist 25. mai 2016, 15:40
Tegemist on isiksusehäirega. Kui nad niisama tähelepanu saamiseks lolli mängivad, siis see ei peta kedagi ära. Järelikult peab olema real! http://omg.ee/kassnaine/ SIin üks hull leidis endale boyfriendi, kes oli ka "koermees" :D:D:D
Loe kõiki (14)

TOIMETAJA

+372 5199 3733
aare.kartau@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee