Kasulik

VOODIMÜÜDID ehk asjad, mis temakesele tegelikult seksis ei meeldi (5)

Toimetas Vidrik Võsoberg, 30. mai 2016, 11:10
 PantherMedia / Scanpix
Isegi kui pead end seksperdiks ja arvad, et tead naistest ja nendega hullamisest üht-teist, siis loe mõttega läbi need naiste endi kirja pandud, meeste seas levinud (s)eksiarvamused. Nii mõnigi neist võib sind üllatada. Allikas: Ask Men

Kõigil meestel on mõni kindel magamistoaharjumus, mille puhul üks ammune tüdruksõber käitus, nagu ta armastaks seda, ja nii kasutab mees seda võtet ikka ja jälle edasi. Sulle võib tunduda, et see asi ajab naise pöördesse, aga tasuks kindlaks teha, kas see ikka mõjub nii või hoopiski ajab teda haigutama (või lausa hirmutab). Täpselt nii nagu seks on iga partneriga erinev kogemus, reageerivad erinevad kehad erinevalt näiteks pooside vahetamisele, tehnikatele ja käikudele. Hea armastaja suudab kohandada oma kombeid nii, et need vastaksid partneri vajadustele.

Tasub pidada meeles, et eelnevatest suhetest – või porno vaatamisest – õpitu ei pruugi alati vastata reaalsusele ja naine ei hakka su puudutusest värisema, kui sa teed valesid asju.

Müüt: me tahame, et sina oleksid alati domineeriv pool ja ise alluda su kontrollile

Reaalsus: me tahame tasakaalu

"Mu eks-poisssõber alati käsutas mind voodis. "Tee seda," "pööra ümber", "puuduta ennast". Ja kuigi see oli mõnikord päris kuum, siis ta ei lasknud minul kunagi seksi ajal kontrolli enda kätte võtta ning mul ennast käsutada. Kui temal polnud kontrolli, siis polnud tal ka seksituju ja nii muutus minu jaoks keerukaks temaga seksimist tõesti oodata. Mulle oleks meeldinud, kui me oleks sellest rääkinud ja leppinud kokku, et mõnikord olen mina juhtiv pool, nii et me mõlemad oleksime rahul."

- Nikki, 31

Müüt: me ei ole nii seksuaalsed ja ei taha seksi kuigi tihti

Tegelikkus: me tahame paremat seksi

"Meie abielu alguses mu abikaasa pahandas minuga, kui mul ei olnud tuju seksida. Häda oli selles, et tema tahtis kähkukaid hommikul ja kähkukaid õhtul, aga mina tahtsin korralikku seksi, mis mind pöördesse ajaks. Kui me sellest rääkisime, siis ta sai aru ja me jõudsime kompromissile, et teeme rohkem suuseksi ja siis veedame korralikult aega, et meie vahekord oleks kindlasti parim ja vastaks meie mõlema vajadustele."

- Jackie, 37

Müüt: kui me pole märjad, siis me pole erutunud

Reaalsus: meil on selleks rohkem aega vaja

"Mu poiss-sõber saab mõnikord kurjaks, kui me hakkame pihta ja mina pole alt märg. Olen püüdnud talle selgitada, et ma tegelikult tahan seksida, aga ta peaks võtma rohkem aega, et mind füüsiliselt nii kaugele viia, erinevalt temast, kes on alati valmis asja kallale asuma. See ei tähenda tingimata, et ta peaks sinna alla liikuma, aga me võiks kasutada libestit ja tema võiks võtta rohkem aega mulle näpuka tegemisele, et ma muutuksin märjaks ja oleksin vahekorraks valmis."

- Lauren, 26

Müüt: kui sa peale käid, siis me anname alla

Reaalsus: me hindame piire

"Ma ei oska öelda, kui paljud mehed on püüdnud panna mind voodid tegema midagi, mida ma ei taha, järjepidevalt minu piirile pressides. Kui me oleksime asjas ühel meelel, siis ma oleksin eksperimenteerimisele avatud, aga pidev pressimine ja pressimine ja arvamine, et mida rohkem ma erutun, seda rohkem olen millekski valmis, see võtab tuju hoopis ära. Kui minu soove austatakse ja ei tehta mul nende pärast elu raskeks, siis on suurem tõenäosus, et ma olen tulevikus rohkem avatud."

- Jessica, 30

Müüt: meile meeldib kogu aeg siivutult rääkida

Reaalsus: meile meeldib see natuke

"Iga naine on erinev ja kui mulle ei meeldi, kui mind kutsutakse "libuks", siis mõnedele naistele meeldib. Mõlemat pidi, mõnikord on see kuum, kui kutt räägib, kui pöördes ta minust on või kui seksikas miski on, või miski räpane või siivutu. Mis mul tuju ära võtab, on see, kui siivutu rääkimine on nii agressiivne, et see segab mul erutumist ja süvenemist. Kunagi käisin kohtamas kutiga, kes ütles alati "valjemini", kui ma reageerisin millelegi, mida ta tegi. See võttis mul alati tuju ära ja tappis orgasmi."

- Anna, 27

5 KOMMENTAARI

r
Raivo 31. mai 2016, 00:12
Vabandage , kas te kasutate artikli tõlkimiseks google translate`i
k
Kas on ikka kõik meeste süü? 30. mai 2016, 14:00
Kui palju on kirjutatud, et nii ei sobi, nii ta ei mõtle, nii ei räägi, sealt ei katsu, ja lõpuks, miks ta küll mu mõtteid ei loe? Kui hakkama ei saa,...
(loe edasi)
Loe kõiki (5)

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
aare.kartau@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee