Väheke lisapolstrit ei ole tingimata halb asi, märgib Ask Men. Kuni daamiga toime tuled, ei ole see neile probleemiks. Samas on arusaadav, et sa ei pruugi end nii täielikus alastuses eriti mugavalt tunda – ja see võib mõjutada ka sinu sooritust. Võtmesõnaks on siinkohal see, et sa peaksid tundma end olukorra peremehena ja selles aitavad õiged asendid. Mõni neist tõstab ka sinu keha hoopis kenamana esile. Pole vaja uuesti ratast leiutada, need poosid on allpool kirjas.

1. Diivanirahuldus

Miski ei pane sind ennast rohkem liiga suurena tundma, kui voodi ragin ja kriiksumine. Anna oma öisele magamispaigale puhkust ja kasuta diivanit. Painuta partner üle käetoe ja lase tal jalgu hargitada – nii hajutatakse kehade raskus üle diivani ja teil on teineteisele otsene ligipääs.

2. Tagurpidi ratsaasend

Tagurpidi ratsaasend on väga hea just nende paaride puhul, kus mehel on suurem kõhuke. Naine kummardub mehe varvaste poole ja kõht ei sega kuidagi. Pikkusevahe puhul aitavad ka daami jalgade alla asetatud padjad.

3. Modifitseeritud misjonär

Mees võtab kätekõverduste tegemise asendi. Siis painutab põlvi nii, et jalad võtavad enda kanda alakeha raskuse, ja küünarnukke nii, et kätele langeb ülakeha raskus.

4. Seisev kringlike

Tavapärase kringliasendi puhul lamab naine oma paremal küljel ja mees tõstab tema vasaku jala enda ümber. Täiendatud versiooni puhul on naine voodi ääres ja tema jalg ripub osaliselt üle voodi serva.

5. Kuningannade jagamine

Padja võimu ei maksa alahinnata. Padja abil saab tõsta partneri puusi ja tema nii sisenemise kergemaks. Üks variant on asetada naise jalgade alla mitmeid patju nii, et need moodustavad laialt avatud V-kuju. Padjad vähendavad jalgadele langevat pinget ehk mehe keha raskust.

6. Seks kanderihmaga

Kui üks või mõlemad vajavad natuke tuge, siis aitab kanderihm, mis hoiab kindlaid kehaosi ülalpool.

7. Voodi äär

Naine heidab voodile nii, et tema puusad on üle selle ääre. Mees siseneb temasse püsti seistes. Toe hoidmiseks hoiab mees kätega naise jalgadest või toetab naine neid tema õlgadele. 

8. Koerapoos

Seda saab ülekaalu puhul edukalt teha ka nii, et naine on voodis ja mees seisab selle kõrval.

9. Kesköine amps

Üks viis ülekaalu tekitatud ebamugavusest ülesaamiseks on viia asjad magamistoast üldse välja, näiteks kööki. Naine istub köögiletil, tema jalad võiksid toetuda taburetile.

10. Elevil meritäht

Tavaline meritähepoos tähendab seda, et naine lamab kõhuli ja mees heidab tema peale. Täiendatud versiooni puhul on naine voodis kõhuli nii, et tema jalad on üle voodi ääre ja mees siseneb temasse seistes.

Jaga artiklit

4 kommentaari

K
Kuuzi Taat  /   14:30, 20. veebr 2017
EKRE omarahulduse number - trikk.
T
tuuli  /   00:54, 19. veebr 2017
Seks päkapikuga???

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis