Keegi Thepassionofthechris on postitanud Imgurisse ülevaate sellest, kuidas ta viis aastat kogutud õllekorkidest köögileti meisterdas.

Õigupoolest kogusid 2530 õllekorki lisaks talle kogu tema perekond ja sõbrad ning aega kulus selleks isegi üle viie aasta. Kui arvestada, et aastaga tekkis nii umbes 500 õllekorki ehk päevas alla kahe, siis alkoholismiga sel pere- ega sõpruskonnal probleeme ei tohiks olla. Keskmine eestlane saab paraku korgimaterjali märksa kiiremini kokku.

Algne idee oli koostada õllekorkidest mingi kujund, töö käigus aga vormus see mõtteks teha vikerkaarelaadne värvide üleminek. Korgid sorteeriti värvide järgi ning nende paikaladumiseks kulus nõudlikul meisterdajal neli tundi.

Aga oleme unustanud disainlahenduse aluse: köögipind tehti kvaliteetsest vineerist, see ääristati 4 cm paplipuidust liistudega ja kõik värviti mattmustaks.

Kui korgid paigas, valati nende vahele viie õhukese kihina läbipaistev epoksüüdliimi, seda kuivatati ja vabastati mullidest kuumaõhupüstoliga. Nii moodustus korkide ülemisest servast üle ulatuv tasane pind. 

Liimi kulus muide 500 dollari ehk umbes 470 euro eest.

Kuidas see töö välja nägi, vaata lähemalt SIIT.

Jaga artiklit

0 kommentaari

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis