Laadin videot...
1
foto

Neljapäeva õhtul esitles Õhtulehe töötaja ja maailmarändur Liina Metsküla oma reisiraamatut "Nutika reisimise ABC". Liina rääkis, et idee teine raamat välja anda tuli juba siis, kui kirjasulg alles esimest raamatut, "Maailma peal ripakil", paberile kratsis.

"Ma mõtlesin selle peale, et tegelikult ei ole eesti keeles ühtegi sellist raamatut, mis õpetaks odavalt reisima ja mitte vaid noori inimesi. Seal on kirjas need teadmised, mida ma olen saanud viimase kaheksa aasta jooksul hästi aktiivselt reisides," rääkis Liina oma raamatu sisust.

Autor kinnitas, et kui ta ise keskkooli lõpuklassis reisipisiku külge sai, oleks selline raamat talle vägagi ära kulunud. "Siin raamatus on terve rida asju, mida ma tol ajal ei teadnud, aga oleksin tahtnud teada. Praeguseks olen ma enda jaoks mõtestanud kolm reisiohutuse küsimust: Kuhu sa lähed? Millal sa lähed? Mida sa näitad endal olevat?"

Vaata täispikka intervjuud Õhtulehe videost!

Jaga artiklit

5 kommentaari

K
kuule Horros   /   20:06, 21. apr 2017
rahune maha ,keegi ei pressi sulle midagi peale,pöördu kiiremas korras arsti juurde,enne kui sul katus päris ära sõidab
V
vastuseks Horrosele  /   20:03, 21. apr 2017
no psühhopaat oled raudselt sina ise ja ilmselt väga haige,sest muidu sa ei kirjutaks teise inimese kohta ,kes on andnud välja juba kaks raamatut,k ning kellel onl väga huvitav iga nädalane oma saade

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis