Nii meestel kui naistel on oma saladused, märgib FHM. Ja et sina kui Marsi elanik oma Veenuselt pärinevat kaaslannat veidi paremini mõistaksid, võiksid sa olla kursis nende kuue teemaga, mida su tüdruksõber sinu eest varjab – ja miks. 

Meile kõigile meeldib kellegagi sebides mõelda, et kõik on ideaalne, avatud ja aus. Aga elu pole nii ideaalne. Su tüdruksõbral on – nagu sul endalgi – oma saladused. Need ei pea tingimata olema halvad saladused, sellised, mille osas sind pahatahtlikult teadmatuses hoitakse. Võib-olla oli teil millalgi ränk tüli, ta sattus üheöösuhtesse ja kahetseb seda. Või ta lihtsalt ei taha, et sa teaksid, et teda ülikooli ajal "Pihutöö-Pilleks" kutsuti. Et sa teda arvustama ei hakkaks. Toome välja kuus asja, mida naine mehe eest varjab.

Kui paljude meestega ta on maganud

On üsna tõenäoline, et ta valetab selle arvu osas – nagu sa isegi. Põhjus: naine soovib vältida arvustamist ja ta ei taha, et su hinnang tema osas muutuks. Ära püüagi seda temalt välja pressida. Meil kõigil on minevik ja just seepärast ongi selle nimi minevik.

Et ta on sind petnud

See on tõsine olukord. Kui ta on sulle vahele jäänud või ta tunnistab, et tegi seda, siis on põhjust muretseda. Aga muidu ära eelda, et ta sellest sulle räägiks. 

Et ta sinu teadmata ikka veel oma eksmehega suhtleb

On inimesi, kes pärast suhet jäävad sõpradeks – see on normaalne. Kuid kui sa tema eksi – kellega ta tänini suhtleb – vähe tunned või üldse mitte, siis võid sa võtta valveasendi. Kui sa teda siis selle teemaga ründad ja temake tüli üles tõstab, on põhjust enamgi muret tunda. Aga kui sa tead, et tegu on kutiga, keda naine on alati usaldanud, siis ei tasuks sul endast välja minna.

Talle meeldib sind armukadedaks teha

Jah, ta vajutab neid nuppe, jah, see erutab teda. Naistel on haruldane oskus pugeda mehele naha alla ja see tekitab neis erutust. Kellelegi ei meeldi tülitseda, aga ära arva, et ta ei püüa sind natukenegi armukadedaks teha.

Talle meeldib, et teda jälitatakse

Naised ei taha, et neid ignoreeritakse. Ta ei pruugi seda sulle öelda, aga kui ta baaris sinu juurest ära läheb, et ruumi teises otsas sõbrannadega jutustada, siis on see tegelikult tema viis märku anda: lase käia, kutt, tõesta mulle, et ma olen sinu jagu. Sellised mängud imevad ... aga naiste puhul töötavad.

Et sa teda väga ei eruta

Enda arvates tead sa kõike sellest, kuidas olla härrasmees või kuidas teda lõpuni viia. Aga usu meid, mõningaid naisi nende mehed lihtsalt väga ei eruta. See ei tähenda, et naine meest ei armastaks, vaid seda, et varem töötanud asjad ei lähe enam peale. Ja mõnel puhul kleepub naine oma suhtesse lihtsalt sellepärast, et ei taha üksi olla – mis on halvim stsenaarium.

Jaga artiklit

1 kommentaar

V
vanamoodne  /   14:41, 16. mai 2017
Vanasti öeldi, et mees on naise teine pool ja vastupidi. Pooled tähendavad, et nad koos moodustavad terviku. Seega võib eeldada, et mingeid saladusi üksteise ees nagu ei tohiks olla. Või mis pooled nad muidu on? Tänapäeval aga peetakse normaalseks, et nii mehel kui naisel on mõlemal kirju ja tormiline minevik seljataga. Siit järeldus: kaasajal mees ja naine ei moodusta tervikut, kui hakkavad koos elama. Ei ole üksteise pooled. Mis nad siis on? Ilmselt on perekonna mõiste muutunud. Juba kokku elama asudes eeldatakse, et kogu üritus on ajutine ja sarnaneb pigem mingile etendusele või perfoormansile., mida hoiab koos seks. Igatahes mulle tundub, et tänapäeval ei võeta kooselu tõsiselt.

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis