FHM kinnitab, et ei julgusta valetama, aga on olemas olukordi ja teemasid, mille puhul on õigustatud ja isegi möödapääsmatu esitada naisele või tüdruksõbrale üks väike valge vale. Sest nii välditakse konflikti ja tüli.

1. Kui paljude naistega sa oled maganud

Tegelikult ei ole see kellegi asi. Mis või kes enne su praegust suhet juhtus, ei oma täna enam tähtsust. Kui sa just mõnel eelmiselt partnerilt suguhaigust ei saanud, siis on sul igati õigus seda küsimust vältida või sellele vastates numbreid kohendada. 

2. Kui põrkasid kokku oma endise naisega

Kui too just Austraalias ei ela, siis pole selline olukord mingi haruldus. See oli põgus kohtumine toidupoe riiulite vahel, las see siis olla. Ei maksa kärbsest elevanti teha, kas pole?

3. Kui sulle ei meeldi tema riietus

Jah, sest sina oled ju ise selline vinge moeikoon? Kui sa just ei arva, et naise riided kuidagi ta elu ohtu seavad, siis ära ütle midagi. Sellest tuleb palju (loe: PALJU) rohkem häda, kui asi väärt.

4. Kui sulle ei meeldi tema tehtud kingitus

Ka see on olukord, kus tasub nokk kinni hoida. Neela alla. Armastus seisnebki enda ohverdamises. Sa võid seda imelikku kampsunit paar korda kanda, enne kui "kogemata" sellele klaasitäie punast veini läigatad.

5. Kui ta läinud öösel voodis kuigi hea ei olnud

Kas tead, kui tihti naised teesklevad? Paku üks number ja siis korruta see sajaga. Nii sageli säästab su naispool magamistoas sinu tundeid. Sinust oleks mõistlik sama teha.

6. Kui sa arvad, et tema parim sõbranna on väga pandav

Ükskõik kui kindel nende sõprus ja su naise enesehinnang ka poleks – ühelegi naisele ei meeldi kuulda, et sinu arvates on tema sõbranna kuum. Ei usu? Küsi, mida tema su parimast sõbrast arvab ja vaata, mis tunne sul endal on.

Jaga artiklit

4 kommentaari

V
Vanaema rääkis täpselt sama juttu!  /   21:55, 18. mai 2017
Maailmas ei olegi normaalseid mehi enam. Pärast seda kui televiisorist hakati kõike seda näitama, mida vanasti ebasündsaks peeti on meeste ideaalid muutunud.
P
petka  /   20:15, 18. mai 2017
Valetamine näitab armastuse puudumist. Simple.

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis