27-aastane mees USAst Texase osariigist Austinist kaebas kohtusse 35-aastase naise, kellega oli sel kuul kinos ulmefilmi vaatamas käinud, kirjutas Statesman. Mees nõuab kohtingukaaslaselt piletiraha hüvitamist, sest too rikkunud tal filmielamuse – saates linastuse ajal pidevalt tekstsõnumeid. 

Brandon Vezmar nõuab kinokaaslaselt kohtu kaudu 17 dollarit ja 31 senti. Just niipalju maksis 3D-filmi "Guardians of the Galaxy, Vol. 2" ("Galaktika valvurid") pilet.

"Oh jumal küll. See on hullumeelne!" hüüatas kohtusse kaevatud naine, kes sai hagist teada ajakirjanikult.

Konsultatsioonifirmat juhtiva Vezmari sõnul tutvus ta naisega internetis ja 6. mail läksid nad kinno oma esimesel kohtingule.

"See oli põrgulik esimene kohting," sõnas ta.

Mehe teatel hakkas naine 15 minutit pärast filmi algust oma telefoniga testsõnumeid saatma. Hagis täpsustas ta, et naine "aktiveeris 15 minuti jooksul oma telefoni vähemalt 10-20 korda, et lugeda ja saata tekstsõnumeid".

Vezmar palus naisel lõpetada, kuid too keeldus. Seejärel teatas mees, et too peaks ehk minema välja sõnumeid saatma. Naine lahkus kinosaalist ega tulnudki tagasi. Ja kuna kinosse olid nad tulnud naise autoga, siis jäi Vezmar ka jalameheks.

Paar päeva hiljem saatis Vezmar naisele sõnumi, milles küsis piletiraha tagasi, kuid kaaslanna keeldus maksmast.

Naise enda sõnul saatis ta kinos olles vaid kaks-kolm sõnumit, telefon oli helitus režiimis ega seganud kedagi. Sõnumeid vahetas ta aga oma sõbrannaga, kel oli olnud poiss-sõbraga tüli. Ning piletiraha ei maksnud ta Vezmarile seepärast tagasi, et mees kutsus teda välja.

Kohalik kinofirma Alamo Drafthouse on tuntud oma range suhtumise poolest telefoni kasutamisse filmi ajal. Kino reeglid lubavad filmi ajal telefoniga rääkinud või SMS-e saatnud inimese lausa saalist välja visata. Ent firma juht teatas Brandon Vezmari hagist kuuldes, et mees saab 17,31 dollari väärt kino kinkekaardi – peaasi, et see tobe kohtuasi ära jääks.  

Jaga artiklit

2 kommentaari

H
haha  /   19:21, 18. mai 2017
on ikka vrdjaid olemas :D
  /   20:07, 18. mai 2017
kumb?

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis