3
fotot

Ühtlasi peavad naised sind sealjuures ka usaldusväärsemaks ja intelligentsemaks, kiidab Men's Health. Ja see enda veetluse kasvatamise viis on ...?

On aeg mõelda abipiloodi palkamisele: USAs Florida tegutseva mänguasjafirma Petsies uuringu kohaselt muudab kutsika süleshoidmine sind naistele veetlevamaks.

Uuringumeeskond näitas tuhandele ameeriklasele pilte inimestest koos koerte ja kassidega ning ilma nendeta. Seejärel paluti neil pilte hinnata.

Naised tajusid mehi 13,4% veetlevamana ning 23,8% seksikamana, kui meestel oli pildil kutsikas süles. Ja efekt püsib ka kutsika kasvades lõukoeraks: uuringu kohaselt lisab sulle ekstra seksapiili nii väike, keskmine kui suur peni.

Lisaks leidsid naised, et kutsikat hoidev mees on usaldusväärsem ja intelligentsem.

Tuleb küll märkida, et uuringu korraldas firma, mis teeb täistopitud mänguloomi – aga varasemad uuringud on nende väidet tõestanud. Ning lisaks: miks vastu vaielda järjekordsele heale põhjusele koer võtta?

Näiteks Iisraeli teadlased on leidnud, et pikemaajalise suhte loovad naised meelsamini meestega, kellel on koer. Miks? Sest koera pidamine näitab, et mees on hooliv ja vastutustundlik.

Ühe prantslaste uuringu kohaselt elavdab koer suhtlemisvõimalusi ning on märgiks lahkusest, tundlikkusest ja tähelepanelikkusest.

Jaga artiklit

3 kommentaari

T
Torelugu küll  /   13:45, 20. mai 2017
http://www.mirror.co.uk/news/uk-news/shocking-footage-dog-being-repeatedly-10342791 siin räägib lugu asja vastupidist poolt, võimalik erand juhtum! On jõhkardid ja sellised kes silme all heategijad ja üritab igati silmapaistev.
E
ei  /   18:13, 19. mai 2017
aita see kutsikas tolkugi, ikka paks rahakott peab süles olema!

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis