No muidugi ei näe selle tööriistaga, kas proua Maie ellu on tulemas mustaverd noormees või kas naabri Vollil on mõtet hemorroidiopile minna. Sellises asjad jäägu nõidade ja arstide välja selgitada. Aga kui sa tahad teada, kus võiks seina sees paikneda see ilmselt lekkiv veetoru, kuidas puurida riiuli jaoks auku nii, et elektrijuhe pihta ei saaks või kas kahtlasi helisid tekitab seinas elav hiir, siis on see vahend enam kui abiks.

Walabot on sensor, mis suudab näha kuni 10 cm sügavusele betooni või kipsi taha. Sensor ühendatakse nutitelefoniga, millel vähemalt Androidi versioon 5.0 (iPhone'i omanikud peavad veetoru lekkiva koha avastamiseks muu lahenduse leidma). Ning lisaks – paraku peab sel telefonil olema OTG-port.

Walabot näitab plast- ja metalltorusid, elektrikaableid ja kipsikarkassi. Lisaks tuvastab see liikuvaid objekte ja võimaldab avastada närilisi, termiite ja linnupesi.

Kuidas vidin töötab, saab vaadata allolevast videost. Osta saab seda Amazonist ja meie rahas maksab seadeldis 183 eurot.

Jaga artiklit

0 kommentaari

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis