Pilt on illustreeriv. (PantherMedia / Scanpix)

Iona ja Andres Delgado ning nende kahe lapse kauaoodatud perepuhkus läks luhta, kui lennufirma Vueling ei lubanud pereema lennukile, sest kogemata oli lennukile pileteid üle müüdud.

Perekond pidi lendama mai lõpus Cardiffist Hispaaniasse Alicante linna, kirjutab Daily Mail. Lennujaamas vahetult enne lennukisse minekut selgus aga ehmatav tõde: terve perekond ei saa lennata, sest lennukis ei ole lihtsalt enam piisavalt kohti. Istekohti oli alles kõigest kolm ning seetõttu tuli teha valik, kes neljaliikmelisest perekonnast saab Hispaaniasse lennata. Sealjuures polnud Delgadod üldse viimased, kes värava juurde jõudsid.

"Ma olin pisarates ja lapsed olid samuti paanikas,“ kirjeldas Iona. Olukorda sekkus isegi piloot, kes seisis segaduses näoga reisijate juures. Ometi ei saanud piloodihärra midagi teha, et kõik lennule pääseksid.

"Me planeerisime oma perepuhkuse juba pool aastat tagasi ning teie ülebroneeringu tõttu on pool sellest nüüd rikutud,“ kirjutas pahane naine Vuelingu Facebooki lehel.

Vueling korraldas Ionale lennu Amsterdami kaudu Alicantesse.

Jaga artiklit

22 kommentaari

P
Pensionil onu  /   11:45, 18. juuni 2017
Kunagi teadis isegi mingi Leningradi trammikonduktorgi seda tõsiasja et "seltsimehed, ega tramm ei ole kummist!" Nüüd, interneti ja arvutiajastul on aga mõnel firmal lihtsa aritmeetikaga, liitmise ning lahutamisega suuri probleeme.
I
irw  /   01:00, 18. juuni 2017
mõtleks, emme sai teise lennukiga paar tundi hiljem kohale ja kohe puhkus pees? mis häda on iga asjaga kiunuda? suur ülemaailmne uudis nüüd teha, et vaat kus alles tehti liiga. no mida.

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis