Meestele meeldib naisi vaadata, olgu selleks silmad, nägu, rinnad või jalad. Naise keha võib reeta palju ka tema isiku kohta!

Kas oled naise jalgu vaadates märganud, et mõnele meeldib neid korduvalt üle põlve heita, kuid teine surub põlvi tihedalt kokku. Mida see tähendada võiks?

Portaal Mens Health aitab sul naisi ja nende jalgu paremini mõista!

1. Jalad on suunatud otse sinu suunas.

Me suuname oma jalad selle suunas, mis meile huvi pakub, tõmbab. Seega jälgi, kas naise varbad sirutuvad sinu või hoopis su sõbra suunas!

2. Jalad teineteises eemal ja raskus toetub ühele jalale.

See on ehk kõige lubavam märk! See näitab edukust, avatust uutele kohtumistele, enesekindlust. Tõenäolisemalt seisavad nii ekstroverdid. 

Lisaks on uuringud näidanud, et see poos muudab naise välimuse atraktiivsemaks. Tõenäoliselt tajub ja teab ka naise ise seda ning ta ehk kasutabki seda mehe mõjutamiseks.

3. Ristatud jalad/ jalg üle põlve.

See on üks kõige levinumaid poose, kuidas naised istuvad ja oma huvi meeste vastu näitavad.

Kui naine tõstab jala üle põlve, siis saab ta selles poosis demonstreerida oma siredaid sääri, kuid pääseb sulle ka sammukese lähemale. Kui naine aeglaselt tõstab jala üle põlve ja teeb seda korduvalt või vahetab jalgu on see klassikaline kurameerimine! Ta tahab püüda su tähelepanu ja pilku. Ta tahab teada, et oled temast huvitatud.

4. Sissepoole pööratud jalad.

Kui tema põlved ja jalad on pööratud sisse, siis see on märk introvertsusest, ebakindlusest  või neist mõlemast. Muidugi tuleb arvestada, et see ei pruugi alati nii olla, vaid põhjuseks on inimese füüsiline eripära. Sestap tasub jälgida ka muid märke: kas naine ristab käed, on tal küürus selg, suletud kehakeel ja siis tasub ohtu märgata!

5. Jalad 45kraadise nurga all

Jalad näitavad, kas oled suhtlusele avatud või ei. Mõlemad jalad mehe suunas vaatamas - ta on huvitatud vestlusest ja isikust.

Kui üks jalg mehe suunas ja teine mujale suunatud, siis see reedab, et naine on küll huvitatud, kuid avatud ka teistele vestlustele. Ja kuigi esiti võib see näida viitena, et ta ei taha sinuga kahekesi aega koos veeta, siis samas reedab see naise kohta, et ta on avatud, suhtleja ja seda kõike ka sinu sõpradega.

Jaga artiklit

3 kommentaari

Ä
äkki  /   10:30, 20. juuni 2017
kubeme-täid,et jooksu ei pistaks
M
Mida  /   08:31, 20. juuni 2017
tähendab avatud jalad,kas himu

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis