Et suhe toimiks ja püsiks, siis tuleb mõnikord end kontrollida ja mõned teod, sõnad tegemata ja ütlemata jätta. Lihtne see pole. Eriti meeste jaoks...

Mens Health hoiatab sind seitsme probleemi eest, millega võid kokku põrkuda, kui naistele valesti lähened.

Kõigi nende punktidega arvestamine ei pruugi olla lihtne, kuid sa tahad saada paremaks ja olla parem?!

7 asja, millega võid naise endast eemale tõugata:

1. Oled liiga agressiivne ja pealetükkiv.

2. Võrdled teda teiste naistega.

3. Solvad oma endisi sõbratare.

4. Ahvatled aktidega: saadad või soovid saada naise aktifotot.

5. Keskendud ainult sulle atraktiivsetele naistele. Kui sulle mõni naine ei meeldi, siis ei pea sa tema vastu julm ja juhm olema.

6. Ignoreerid tema intelligentsust.

7. Sa ei suuda näha temas seda, kes ta tegelikult on.

Jaga artiklit

6 kommentaari

A
aserty  /   21:48, 27. juuni 2017
1. Oled liiga agressiivne ja pealetükkiv. No aga ilma keppi ei saa. Pole ma veel näinud, et niisama molutajad keppi saavad. Samuti juhtub viisakate meestega, neile öeldakse viisakalt ära. Naistele lihtsalt ei meeldi viisakad mehed kui asi läheb kuumaks.
2. Võrdled teda teiste naistega. No kellega või millega siis ,seaga või kartuliga peaks võrdlema. Missi võistlustel ju võrreldakse naisi omavahel, mitte katlamaja korstent ja naisi või umbes nii.
3. Solvad oma endisi sõbratare. Mis neist solvata, sellega olen nõus, ei tea kunagi kuna neid jälle vaja läheb. Ja see kui ma ausalt ütlen, et paks on paks ja kole on kole pole solvamine, need on lihtsalt faktid.
4. Ahvatled aktidega: saadad või soovid saada naise aktifotot. Loomulikult millejaoks siis veel fotograafia leiutati. Naised ju ei osta riideid kotis, et hiljem vaadata kas sobib. Kohe tuleb asi selgeks teha pole mõtet kummagi aega raisata ja sentimeeter haaval seelikut lühendada.
5. Keskendud ainult sulle atraktiivsetele naistele. Kui sulle mõni naine ei meeldi, siis ei pea sa tema vastu julm ja juhm olema. Pean ikka küll, siis ei meeldi ma ka talle ja probleem on lahendatud.
6. Ignoreerid tema intelligentsust. Asuuh aga mis siis sellest, ega kolmekordse kõrgharidusega siis paremat võileiba tee ning suurem IQ number ei muuda naist pandavamaks.
7. Sa ei suuda näha temas seda, kes ta tegelikult on. No äkki ma ei tahagi, sellepärast ei tohigi väga kõvat laksu tagumikule anda põrutab naisel krohvi lahti ja siis peab tuled ära kustutama aga kuna krohvi hunnik on maas võib sinna komistada ja ennast vigastada.
L
Lihtsam  /   00:40, 21. juuni 2017
oleks vast teha nimekiri mis neile meeldib sest pidevalt üks niu-niu-niu see ja too ei meeldi.

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis