6 kommentaari

A
aserty  /   21:48, 27. juuni 2017
1. Oled liiga agressiivne ja pealetükkiv. No aga ilma keppi ei saa. Pole ma veel näinud, et niisama molutajad keppi saavad. Samuti juhtub viisakate meestega, neile öeldakse viisakalt ära. Naistele lihtsalt ei meeldi viisakad mehed kui asi läheb kuumaks.
2. Võrdled teda teiste naistega. No kellega või millega siis ,seaga või kartuliga peaks võrdlema. Missi võistlustel ju võrreldakse naisi omavahel, mitte katlamaja korstent ja naisi või umbes nii.
3. Solvad oma endisi sõbratare. Mis neist solvata, sellega olen nõus, ei tea kunagi kuna neid jälle vaja läheb. Ja see kui ma ausalt ütlen, et paks on paks ja kole on kole pole solvamine, need on lihtsalt faktid.
4. Ahvatled aktidega: saadad või soovid saada naise aktifotot. Loomulikult millejaoks siis veel fotograafia leiutati. Naised ju ei osta riideid kotis, et hiljem vaadata kas sobib. Kohe tuleb asi selgeks teha pole mõtet kummagi aega raisata ja sentimeeter haaval seelikut lühendada.
5. Keskendud ainult sulle atraktiivsetele naistele. Kui sulle mõni naine ei meeldi, siis ei pea sa tema vastu julm ja juhm olema. Pean ikka küll, siis ei meeldi ma ka talle ja probleem on lahendatud.
6. Ignoreerid tema intelligentsust. Asuuh aga mis siis sellest, ega kolmekordse kõrgharidusega siis paremat võileiba tee ning suurem IQ number ei muuda naist pandavamaks.
7. Sa ei suuda näha temas seda, kes ta tegelikult on. No äkki ma ei tahagi, sellepärast ei tohigi väga kõvat laksu tagumikule anda põrutab naisel krohvi lahti ja siis peab tuled ära kustutama aga kuna krohvi hunnik on maas võib sinna komistada ja ennast vigastada.
L
Lihtsam  /   00:40, 21. juuni 2017
oleks vast teha nimekiri mis neile meeldib sest pidevalt üks niu-niu-niu see ja too ei meeldi.
C
Chanel 5  /   14:05, 20. juuni 2017
oopus nr 5 - (Y) pöial üles.
V
Van Ames  /   11:36, 20. juuni 2017
Hmm, kas need ka mõned nõudmised, iga normaalse kasvatuse saanud meesterahvas käib nende reeglite järgi käskimatagi.
O
oopus nr 5  /   17:38, 19. juuni 2017
Mind on alati ärritanud jutud suhte nimel töö tegemisest. Kui ma saan naisega lähedasemaks ja mul on temaga hea olla ning temal minuga samuti, siis kokku me jääme juhul kui meie iseloomud sobivad. Artiklis aga eeldatakse, et kokku saavad kaks täiesti juhuslikku inimest, kes mingil salapärasel põhjusel hakkavad "suhtlema" ning edasi peavad hakkama oma olemust väänama ja muutma, et üksteisega sobituda. Andke andeks aga see on jura. Täiskasvanud inimene ei muutu naljalt. Kui mees tahab seksi, siis ta õpib ära mingid nipid ja trikid, et naisele meeldida aga see ei tähenda, et mees kohe teine inimene on. MEES ei ole poisike, keda on võimalik ümber sõrme mässida ja dresseerida. Kui naised arvavad, et see, mida nad nimetavad "suhte nimel töötamiseks" mõjub mehele, siis nad on ikka ääretult naiivsed. Tegelikuks muutumiseks peab olema ääretult tugev hingeline tunne, mida vanasti nimetati armastuseks. See ei ole "keemia", mis põhineb seksuaalsel sobivusel. Kuna tänapäeval tavaliselt suhted põhinevadki seksil, siis hingelist tunnet ei pruugi olla, on ainult "keemia", mida peetakse ekslikult armastuseks. See aga tähendab, et mees teeb nii nagu naine tahab ("teeb tööd suhte kallal") ainult nii kaua, kuni ta tahab selle naisega seksida. Kui huvi naise vastu kaob, siis naine näeb imestusega, et mees on ikka selline nagu enne suhet.
Nii et ei tasu väga tõsiselt võtta seda "suhte kallal töötamist". Tuleb lihtsalt piisavalt kaua ükstest tundma õppida, et selgeks saada, kas sobivus on olemas. Täiskasvanud pole plastiliin, mida saab voolida vastavalt oma suvale.
K
kõigi oma nõudmistega  /   16:48, 19. juuni 2017
naised, vaadake peeglisse!

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis