2
fotot
Siin ta on! Ken! Ja Ken! Ja veel kõik teised Kenid. (Vida Press)

Barbie meessoost kaaslane Ken on alati oma tüdruksõbra varju jäänud. 2004. aastal teatas mõlema nuku tootja, mänguasjafirma Mattel, et nukupaari suhe on läbi. Nüüd on Ken tagasi ja loodab populaarsust saavutada eriilmelise välimusega, kirjutab meesteajakiri GQ.

Tegelikult on Ken "tagasi" juba 2006. aastast, kui Barbie oma poiss-sõbra mängumajja tagasi lubas. Keni välimus on pea sama äratuntav kui Barbie endagi oma: blond, sinisilmne, väga musklis, pisut opaka naeratusega ja ilma meessuguelunditeta.

Nüüd võib Ken olla tõmmu nahaga, peas afropatsid. Ta võib olla asiaat. Ta ei pruugi enam musklis olla, vaid täitsa peenike. Või hoopiski pisut laiem. Barbielgi on ju erineva välimusega sõbrannasid (punapea Midge, brünett Teresa ja mustanahaline Christie). Kõigil uutel Kenidel on aga sama pruut: Barbie. Segane värk, miks Barbie sõbrannad üksi jäävad, samas kui peategelane ise naudib mitme eri mehe tähelepanu.

Mõnel uuel Kenil on ka moekas pats ehk "manbun" (Vida Press)

Seni on Ken temaga mängijatele õpetanud, et õige mees on musklis, päevitunud valge mees, kes on naisest pisut pikem (ja eunuhh). Nüüd on Kenid väheke eripalgelisemad. Kas kunagi tuleb poelettidele ka tavalise naise mõõtu Barbie?

Jaga artiklit

6 kommentaari

S
Salliv tolerast  /   09:14, 13. juuli 2017
Kas pommivööga ja habemes Ken-nukud kah tulevad?
S
seda et  /   19:21, 12. juuli 2017
kas poleks loogiline, et ken on ikkagi sale valge ja siis tehakse teised nukud, kes on vastavalt kimid ja alid ja yoshihitod?

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis