(PantherMedia / Scanpix)

Kas on tõesti võimalik, et suvi on kohale jõudmas? Ilusa ilmaga on kordades meeldivam ka uute inimestega tutvuda, väljas õhtustamas ja rannal promenaaditamas käia. Sooja ilmaga kaasneb aga paar väikest muret: higistamine, tänavatolm ja küsimus, millised riideid kohtingul kanda, milles sa samas täiesti ära ei hauduks. Ajakiri GQ jagab suveperioodil väljas käimiseks järgmisi soovitusi.

1. Alusta kõige olulisemast: õhku läbilaskvad alukad.

2. Jakk või pintsak ja T-särk. Tundub liiga palav? Tegelikult on see hea, sest esiteks varjab kahekihiline rõivastus paremini higiplekke, teiseks ei tea sa kunagi, kas restoranis pole äkki jahe konditsioneer. Siis on hea, kui jakk peal on. Lisaks näeb selline kombinatsioon pisut šikim välja.

3. Rääkides higiplekkidest: kamuflaaž. Kanna tumedat või üldse musta T-särki, mis ei ole liibuv. Kindlasti peab see olema naturaalsest materjalist.

4. Sokid. Sandaalidega mitte kanda, kuid kinga sees lasevad su jalal kõige paremini hingata madalad sokid.

5. Taskurätik. Valmistu halvimaks ning pista pintsakutaskusse taskurätik. Kui oled tõesti näost leemendav või tunned, et higi niriseb juba mööda selga kannikate vahele, siis palu daamil ennast vabandada ja pühi tualettruumis higi ja mustus maha.

Jaga artiklit

2 kommentaari

S
SokkSandaal  /   19:16, 21. juuli 2017
Vot seda soki-sandaali teemat tahaks täpsemalt uurida.
Olen küsinud pajude oma meestuttavate käest ja vastus on umbes selline, et kui kena/puhas sokk ja kena sandaal, mis seals ikka, kuid naised ei taha ja seega parem siis mitte.
Naised on nagu ühe puuga saanud - silmad suured ja öäkk (sokk-ja-sandaal).
Ühesõnaga pole selle kombinatsiooni vastu meestel midagi ja naised on totaalselt vastu. Milline loogika põhjendab naiste vastuseisu sokk-sandaalile? On see pelgalt moodne massipsühhoos, mis on eripärane vaid xx-kromosoomi kandjatele ja xy-kromosoomi omanikud (nagu mina) ei peagi seda mõistma?
A
Argo.  /   01:07, 8. aug 2017
See on öäk sest arvamusliider ütles nii...ja kes oled sina et kahtled stiiliguru veendumuses??

Päevatoimetaja

Marvel Riik
Telefon 51993733
marvel.riik@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis