Tuuletõkkematerjaliga vooderdatud seinad, soojustatud põrand, vaheseinaks vineer, korralikult tsinkplekiga ääristatud katus – kui sel „kuuril“ oleks mõni aken, siis oleks suur osa Maarjamaa mehepoegadest ilmselt nõus ise selles majakeses elama, selmet sinna pliidipuid ja vanu jalgrattaid ladustada.

Suurel osal Eesti meestest pole ka niipalju vaba raha, mida lihtsalt aia nurgas konutava kuuri alla matta. Sest allolevast videost nähtub, et ehitusmaterjali peale pidi meistrimees Colin Furzel kuluma omajagu. Aga tulemus on kahtlemata ilus ja vähem kogenud meistrimehed saavad videost ehk ka inspiratsiooni ja mõne ehitusvõtte. 

Kommentaariumis juhitakse tähelepanu, et vundamendikivide ja alustalade vahele ei pandud niiskusisolatsiooni. Ühe vastaja väitel on aga tegu selliste tellistega, mille vee läbilaskvus väike ja mis sestap alustalasid mädandama ei hakka.

Jaga artiklit

3 kommentaari

M
mina  /   11:13, 9. aug 2017
Tegi kuidas tegi aga kui seal ei elata, siis miks oli vaja seinad soojustada ja vee soojustusega millel kahepoolne foolium peal. Lisaks miks voodri laua alla pandi millegitarvis kile.
N
no  /   21:26, 8. aug 2017
ei eestis seda teha saa, ametnikearmee on ilmatuma hulga taguniktunde istunud ja sellise ehitusseaduse kokku klopsind, et isegi tapeeti ei julge enam ehitusloata vahetada...

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis