Ehkki seks on kogu inimkonda ühendav kogemus, ei tähenda see, et nimetatud tegevus käib kõigis maailma paigus täpselt ühtmoodi. FHM on vahendanud DrFelixi nime kandva ühenduse kokkuvõtet erinevatest statistilistest faktidest, mis illustreerivad natuke, kuidas seksib lesbiline naine Mumbaist, heteromees Melbourne’ist või abielupaar Milanost – miks mitte ka Märjamaalt või Mõisakülast. Ja ühtlasi näitavad üht-teist meeste ja naiste seksikommete erinevuste kohta.   

* Kõige rohkem on homoseksuaalseid kogemusi olnud inglisekeelsetes riikides elavatel inimestel – keskmiselt iga viies ehk 20% on olnud vahekorras omasoolisega. Neis paigus on ka kõige tugevamad LGBT kogukonnad. Selles valdkonnas on liider Austraalia – 22% austraallastest on olnud intiimne kellegagi, kes on temaga samast soost. Ülemaailmselt on vastav number aga vaid 12%.

* Mehed ostavad rohkem tehisvagiinasid (94% neist ostetakse meeste poolt) ja seksnukke (88%) kui naised (kõlab kaunis loogiliselt – toim). Naised aga rohkem korsette ja nibukatteid. Üleüldse ostavad mehed 89% seksimänguasjade juurde kuuluvatest toodetest – asenduspead, libestid, hooldusvahendid, nukkude pumbad.

* Ühed kõige rohkem oma seksuaaleluga rahul olevad inimesed maailmas on indialased. 61% neist kinnitab, et on „täielikult rahuldatud“. Vaid Nigeeria ja Mehhiko inimesed mõnulevad statistika järgi rohkem.  

* Suurimad ingliskeelsed riigid Suurbritannia, USA, Kanada, Austraalia ja Uus-Meremaa jagavad rohkematki kui ühist emakeelt. Inglise keeles rääkijad on ka seksuaalselt kõige seiklushimulisemad inimesed planeedil. Mitte kuskil mujal ei kasutada seksi ajal nii palju silmasidemeid ja pimestusmaske ning libestit. Lisaks on ka vibraatorid inglisekeelsetes riikides rohkem hinnas kui mujal. Ühtlasi lööb see välja ka poodlemiskommetes: nimetatud riikides toksitakse kõige rohkem Google’isse märksõna „sex toys“ ehk „seksimänguasjad“.

* Nii mehed kui naised kasutavad kõvasti libestit. Aga mehed ostavad seda pigem vallalisepõlves ja naised siis, kui neil on püsisuhe. Ka on mehed vallalisena seikluslikumad, sest siis ostetakse kõige rohkem anaalseid seksimänguasju. 8% meestest ostab võimaliku romantilise suhte ootuses isegi seksikat pesu.

* Suurem osa kreeklastest on harrastanud anaalseksi. Mis ei tähenda, et see viis poleks populaarne ka mujal: meie planeedi kodanikest enam kui kolmandik tunnistab, et on „teinud seda Kreeka moodi“.

Jaga artiklit

7 kommentaari

Papi.  /   19:26, 9. aug 2017
Ingliskeelsed ostavad kõige rohkem ? ! ? Kindlasti ostaksid ka eestlased sama palju seksimänguasju, kui palgad-toetused-pensionid ligilähedaseltki nende tasemeni küüniks.
I
Indu  /   17:48, 9. aug 2017
Indialased on kõige rohkem rahul? See on kyll jama jutt. Indias ei ole girlfriende jms. Ehk yhesõnaga seksi saad ainult abielludes. Kysitlege vallalisi indialasi ja ma tahaks seda protsenti siis näha. Ja mitte suurlinnas

Päevatoimetaja

Silja Ratt
Telefon 51993733
silja.ratt@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis