Kas Eesti naine tunneks end pettunult, kui mees kingiks talle abieluettepanekut tehes 1400-eurose kihlasõrmuse? Üks Suurbritannia naine igatahes tunneb, vahendas Daily Mail.

Muidugi tahab naine, et kihlasõrmus, mida ta oma elupäevade lõpuni kannab, oleks eriline ja väljendaks paari tõelist armastust. Aga üks peatne briti pruut tehti Mumsneti foorumis korralikult maatasa, kui ta tunnistas, et tunneb end kihlatu kingitud 1300-naelasest sõrmusest solvatuna.

Naisele ei meeldinud ei kuldsõrmuse värv ega kujundus. Lisaks märkis ta, et ei saa aru, miks tema muidu helde ja kuuekohalise numbriga palka teeniv peigmees selle väga olulise juveelitoote peale rohkem raha ei kulutanud.

Vastne kihlatu pälvis teistelt postitajatelt üsna kohe omadussõna „ahne“ ja ka öeldi talle, et ilmselgelt hoolib ta rohkem oma iluvidinast ja sellega uhkeldamisest kui mehest, kellega ta abielluma hakkab.

Aga leidus ka neid, kes arvasid, et kui mees teenib aastas vähemalt 100 000 naela ehk 110 000 eurot, siis pidanuks too tõesti kihlasõrmusesse rohkem investeerima.

Vähemalt üks postitajaist kasutas vinguviiuli juttu kommenteerides väljendit „holy f***ing s**t“ ehk maakeeli „ossa püha p***e“. Milline arutelu 1300-naelase kihlasõrmuse teemal tekkis, saavad inglise keele oskajad lugeda SIIT.

Jaga artiklit

33 kommentaari

K
Kodanik  /   10:22, 16. aug 2017
Samas neid kelgutajaid mehi, oiii kui palju, kolib sujuvalt aise juurde, "tal ju kõik olemas" milleks mulle oma diivan või tv ja auto on ju ka naisel nitsevoo, pappi oskab ka laenata ja siis sulle õhtul su oma välja laenatud raha eest üks longus tulp ja kinopilet tuua-nipermnaadisid küllaga, kui ära väsib -kolib järgmise juurde... "rändkarikad"
P
Priit  /   07:52, 16. aug 2017
Ka olen mitu korda kolinud. uude kohta elama asudes riietunud riietesse, kus pole firmamärke eriti näha, auto jätnud sõbra kätte (tal endal ka olemas) jne, kedagi ei huvita nagu. Olgu siis pool aastat hiljem võtan oma auto jne hakkan elama - automaatselt olen ma kohe kena poiss ää, äkki viskad mind sinna ära ää, ma ütlesin, et "Nüüd olen ma äkki olemas või ja lisaks, ma tean, et ma pole kena vaid kole" ja vilistasin mõnuga selle beibe nina all ketsiga minema. Mul tekkis automaatselt kohe jõhkralt sõpru jne, ma olin äkki olemas siis. Oh näe imet.

Päevatoimetaja

Maria Rozbaum
Telefon 51993733
maria.rozbaum@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis