2
fotot

Arvatakse, et Hiiumaa külje all Hanikatsi laiul olevas majas pidavat kummitama viimase perenaise Anna vaim, kes olnud sügavalt usklik inimene.

Sensitiivide sõnul rääkinud vaim neile, et ta pole rahul saareelu hääbumisega – viimane püsielanik lahkus juba kuuekümnendatel. Miks on põllud söötis, miks käivad siin võõrad ja kus on omad inimesed, ei mõistnud Anna vaim.

Hanikatsi laiult 16 aasta vanuselt mandrile kolinud naine rääkis, kuidas sensitiivid ja arvatava kummituse järeltulijad on alates nõukaajast kummitust mitu korda minema ajamas käinud.

Üks laiul mitmeid kordi käinud teadlane ütles, et temalgi on kummituse kohta oma arvamus, aga ta ei soovi seda lehega jagada: “Ta ei ilmutanud ennast, aga teda oli tunda.”

"Need kolistamised, mida kuulsime, need olid siis, kui me kindlasti ei maganud,” rääkis kunstnik Valdek Alber, kes käis saarel koos paari sõbraga

Refereeritud artikli täistekst Maalehes

Jaga artiklit

30 kommentaari

I
inimkonnale  /   17:53, 25. aug 2017
M
mida?  /   14:27, 25. aug 2017
kummitusi ei ole olemas, need on ainult inimeste peas olev mõte (kuri) kes loob olukorra, kus inimene arvab et näeb-kuuleb kedagi-midagi.
Mida rohkem nn poti sensitiive seda rohkem tekib seda olukorda.
kui ei usu siis ka ei ole olemas

Päevatoimetaja

Silja Ratt
Telefon 51993733
silja.ratt@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis