Stseen filmist "Kutt, kus mu auto on?". Chester Greenburg (Seann William Scott) ja Jesse Montgomery III (Ashton Kutcher). (play.google.com)

Kui sa jood end liiga purju, siis avad end võimalustele teha midagi äärmiselt kahetsusväärset, kirjutab Men’s Health.

Uus-Meremaal oli üks avalikkusele anonüümseks jäänud mees sedavõrd sodi, et müüs kogemata oma auto 800 kohaliku dollari (485 EUR) eest maha. Miks? Tema ainus eesmärk oli saada raha, et ta saaks veel rohkem õlut osta.

Järgmiseks päevaks oli mehel see tehing meelest läinud, niisiis helistas ta politseisse ja teatas, et tema sõiduk on varastatud.

Vahemärkus: kui see kõlab kuidagi tuttavalt, siis oled ilmselt näinud 2000. aasta filmi „Kutt, kus mu auto on?“, kus peaosa mängis Aston Kutcher.

Aga tagasi Uus-Meremaa loo juurde. Võib tekkida küsimus, kuidas see pusle kokku pandi, kui purjutaja oli juhtunu unustanud. Aga tänada võib meest, kes auto ostis. Tema andis võimudele juhtunu kohta infot pärast seda, kui sai hoiatuse, et auto on kuulutatud varastatuks.

„Õnneks kontrollis auto ostja järgmisel päeval auto registrinumbrit varastatud autode registri veebilehelt, kuna muretses, et ehk on masin varastatud,“ sõnas politseiseersant Dennis Murphy New Zealand Heraldile. „Mees tuli autoga jaoskonda, et meile seletada, mis juhtunud oli. Nii saime võtta ühendust algse omanikuga ja paluda neil asjad omavahel ära klaarida.“

Kui muidu öeldakse, et ära joo ja juhi, siis too politseiseersant sõnastas selle loo moraali nii: ära joo ja müü autosid.

Jaga artiklit

5 kommentaari

J
jaa  /   13:30, 9. sept 2017
kaugel vene ajal- 70 aastate alguses tuli isa täispeaga koju. Hommikul selgus, et auto (maanteemuhk) on kadunud. Isa hommikul ütles, et käis Chicagos ja sinna see auto vist jäi. Miks just Chicagos, jäigi arusaamatuks- ilmselt lõppes võtmine kaklusega. Kuna tegemist oli väikelinnaga, siis leidsime selle kadunud auto päeva lõpuks siiski üles ratastega ringi tuisates ja hoove kontrollides!
Ükskord napsutas isa töökaaslastega garaazis ja et eespool oleks ruumi, ajas sellesamuse sapika garaazi tagaotsa risti- fakiir- napsuvõtmiseks tegi platsi kiirelt puhtaks, aga autot ukerdas välja pool päeva! Selline huvitav meenutus ja isa oli mul tõeliselt hea autojuhtimise oskusega ja hoolitses ka selle eest, et järeltulev polvkond oskused omandaks!
E
EELNEV TEKST...  /   02:17, 9. sept 2017
On pärit samusest filmist. Kes aru saab see saab. Kutt tellib omale kiirtoitu aga temalt küsitakse pidevalt: "Ja veel?" Hahah, ajab tyybi rooli taga närvi kuni ta selle aparaadi purustab.

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis