87 kommentaari

J
Juhan.  /   07:57, 16. okt 2017
Kuidagi vaja pildil olla.
A
Aili  /   22:14, 14. okt 2017
Tädi Past il on õigus .
M
maakas  /   08:42, 15. okt 2017
Eks anna teada kuidas nad peaks suutma ise proleemi lahendada kui kasvõi antud loo puhulgi selgub, et ilma neilt küsimata löödi lugu letti ja nüüd püütakse teha kõik, et peret lahutada. Kui too väidetav kannataja on tõesti nii süütu talleke, siis miks ei julgeta tema nime mainida. Selliseid tuleks endid uurimise alla anda ja krimikorras karistada. Kaua võib?
L
Lugeja  /   18:13, 14. okt 2017
Mind kui naisterahvast ei saa keegi ahistada ja seda veel seltskonnas või teiste inimeste läheduses kui ma ise seda ei luba. Teen oma suukese lahti ja hakkan karjuma ja ongi probleem lahendatud. Nii olen nn ahistajatest ka tänaval pimedal ajal hakkama saanud. Kui me elame demokraatlikus riigis kus tuleb kõiki võrdselt kohelda siis tuleks ka see" julmalt" ahistatu teatavaks teha. Miks rünnatakse nüüd ainult noort perekonda, kas te tõesti tahate nad lahku ajada. Olge mõistlikud ja jääge inimesteks!
N
no  /   12:25, 15. okt 2017
ega sellel teisel poolel ka paremini lähe. Paljude silmis on ta mitteusaldusväärne ja tähelepanu puuduse all kannatav naine. Ei anta talle seda andeks.
M
mida, mida  /   17:14, 14. okt 2017
Tavainimesed küll, aga Rõivas on endine peaminister, riigikogu asespiiker, kas Aune seda ei tea.
Tundub küll, et talle reformi poolt sõnad suhu pandud.
Mitte ei usu, et omal algatusel niimoodi räägib.
  /   16:14, 14. okt 2017
jah kus see vituvidin siis on ,kelle pärast kogu see palagan
:
:)   /   12:33, 14. okt 2017
Rõivas käitub ju täiskasvanulikult.Vabandas, selgitas, astub ametikohalt tagasi jne
Aga tegelikult tahaks nüüd selle naisterahva nime teada, kes selle asja üleüldse meediasse lekitas. Kui tal oli ebamugav, siis tuleb seda kohe väljendada, mitte mitu nädalat hiljem skandaal korraldada. Sooviks selle naise nime teada, keda kõik paistavad nii õhinal "anonüümsena" hoidvat. Tõmmakem tema ka siin letti, uurigem ta elu ja mõtiskelem, miks on see inimene korduvalt sellistele pidudele jõudnud jne ja miks tema isikut ei avalikustata.
Ei usu, et Rõivas selline on, nagu teda nüüd siin tebeldatakse.
J
juhm  /   13:51, 14. okt 2017
EKSPEAMINISTER ahistab töövisiidil naisterahvast, kes julgeb selle avalikustada ja tänutäheks tuleb ta ise letti tõmmata? On täiesti normaalne, et naisterahva tööandja on ähvardanud naist vallandamisega, kui too peaks loo avalikustama?
Arvestades Rõivase varasemaid intsidente ööklubides, siis just selline ta ongi ja normaalne oleks, et ta hakkab oma tegude eest ka vastutama mitte kaaskondlased ei mätsi mehe vägivallatsemist ohvrit ähvardades ja tööandjat mõjutades kinni.
S
see ju  /   16:12, 14. okt 2017
reformarite arvamus, tahavad ka ahistada.
B
blatnoi  /   10:37, 14. okt 2017
past parvu!
?
?  /   23:53, 13. okt 2017
Kus sa siin täiskasvanuid näed. Kui nad sinuvanuseks saavad eks siis klaarivadki.
A
ab  /   23:13, 13. okt 2017
kas keegi viitsiks kokku lugeda, palju neid targutajaid kokku ka tuleb? parem minge põllumeestele appi herneid korjama!
P
Palju maksti?  /   21:05, 13. okt 2017
Kui oli ahistamine, siis tuleb minna politseisse, mitte meediasse.
P
Palju küsimusi  /   19:55, 13. okt 2017
Miks ei avaldata "kannatanu" nime?Kardab,et tal hakkab veel valusam, kui Taavi perekonnal praegu.Uskumatu,paneme koos pidu ja siis 3 nädalat hiljem vaja lugu meediasse panna!!!See meedia lugu haiseb!!Ajakirjanik püüab vist aasta auhinda!!!!Kuulasin STAR FM vestlust ajakirjanikuga ja jah,haridus ei taga haritust???
K
kannatanu   /   12:26, 15. okt 2017
nimi ju paljudes kommentaarides avaldatud. Ega nad seal kahekesi polnud ning väljas oleks see niikuiniiii tulnud.
P
Poisi  /   18:21, 13. okt 2017
püksid olid pastaga koos!
M
Mis   /   18:19, 13. okt 2017
ajate lolli juttu väljapressimine ...Taavil võlad kaelas...kõigile teada!
V
Vello  /   18:09, 13. okt 2017
Käib PR-trikitamine, et Taavikese süüd vähendada. Paistab, et teine naine vägistati basseinis ikkagi ära. Süüdlane delegaat enam reisile ei pääse, aga Taavi väiksema süüga ikka saab.
K
Küll  /   18:04, 13. okt 2017
varsti tuleb uus uudis ja siis rahuneb see jama. Lugege Marek Sadama artiklit Mul on teie pärast kurb ning võib olla võtaksime selle kondi, kui vähe palka me saame ja kuidas me hambutud naeratused välja näevad, hammaste vahele. Kahjuks on palju korralike peresid, kus vanemad töötavad, kes ei saa lubada isegi hambaparandust ega muud lõbustust. Võite vastu vaielda, et muutku ise midagi aga kõik ei ole võimelised muutma oma elu. Nt. lastekodust lapsed, terviseprobleemidega jne.
O
oh ja  /   16:55, 13. okt 2017
T
tädi letti tuua  /   17:09, 13. okt 2017
Kui tädil oli ebamugav, miks siis ei teinud ise minekut. Pole ju keeruline purjus meest sinnapaika jätta, olgu siis see purjus tegelinski nn mees metsast või kuulsus. Andke andeks, aga ainult loll ja iseenda ohutusest mitte hooliv inimene seab iseennast sellisesse situasiooni. Ja näidake mulle tantsuplatsi, kus külmkapp kohe säälsamas käepärast on. On see tädi ikka kindel, et ainult Rõivas teda käperdas. Kas see võimalus on välistatud, et mäletab viimasena Rõivasega tantsimist, aga viimased peo üksikasjad (kellega, kus ja mida tegi) on väga ähmased. Sest vaevalt tädigi kaine oli.
M
Mida sina ka tead!?! :)  /   17:35, 13. okt 2017
and groped me.”
M
maamiis  /   20:28, 13. okt 2017
E
Ei ole  /   16:30, 13. okt 2017
Siin tegu kahe inimese suhtega. Ennasttäis reformivalitseja läks noorele naisele kätega kallale. Selliste tegude eest karistatakse igas ühiskonnas. Taimaal võetakse see mees kinni ja antakse piitsa. Eestis pandaks seaduse järgi kallaletungija vangi, mitte ei kästaks ahistajaga leppida!
O
on küll  /   18:10, 13. okt 2017
Ei õigusta Rõivase käitumist.Aga veits küsitavaks jääb see ohver.Esiteks: noort liha ei kutsuta ärimeeste peole niisama. Teiseks: Peaks iga täiskasvanud naine teadma,et tasuta lõunaid ei ole olemas.Kolmandaks.Kui asi nii ebameeldiv oli ja paha oli olla,siis miks ei lahkunud peolt.Jääb vägisi mulje " ära tee,ära tee-tee veel". Selline on 53-aastase naise arvamus asjast.
A
aga  /   18:35, 13. okt 2017
vat ei karistata, karistatakse vaid kohtuotsusega peale põhjalikku uurimist ja faktidega tutvumist kus ei piisa vaid sõna sõna vastu ja siis ka vaid eurooplasi, tulnukad aga on nn sinu igas ühiskonnas pühad lehmad, keda ei saa ega tohi karistada kuna see põhjustab neile raskeid kannatusi , võin sulle tuua sellisei näiteid Soomest, Rootsist, Saksamaalt, Austriast jne.
P
Palun  /   16:29, 13. okt 2017
lugege Eesti Ekspressi ja saage aru,et see polnud poliitiline.Kabistatu räägib oma loo..
  /   16:28, 13. okt 2017
kahju,et asjalik arvamus modele taas ei istu Siin oldi ju Taavi poolt. Kas ka mingi reformikate vihkaja mode?
V
vana elukas  /   16:27, 13. okt 2017
See lugu on üsna segane. Kui juhtum leidis tõesti aset septembris,siis miks see avalikustatakse vahetult valimiste eel? Poliitiliste jõudude mustad mängud? Ärategemine?
Ükski mees ei saa naist vägisi käperdada, eriti veel seltkonnas . Ju siis naine oli ka ise aldis ja saatis välja signaale-võta mind! Pärast leidis et on ju hea orbiidile lennata,meediakajastust saada ja raha ning muud välja pressida .
Kui naine kaebas,siis peaks tal ka julgust olema kaamera ette tulla ja rääkida kuidas asi oli. Praegu on see küll "naised saunas rääkisid" tasemel. Pealegi saaksid ka teised mehed teada,kes see lahke naine on,keda tasub meelelahutuseks kaasa võtta.
Kolmandaks on elu praegu ikka üsna moraalitu . Meenub aastaid kestnud seriaal "Rikkad ja ilusad" ,kus kõik kõigiga seksisid,korduvalt elulõpuni abielutruudust vandusid kuni järgmise pulmitamiseni. Rõivase reality pole midagi erilist. Lihtsalt jäi tobedalt vahele. Küll juhtub ka edaspidi teiste meeste ja naistega Lihtsalt tuleb paremini sõpru valida,sest usaldada ei saa eriti kedagi Ikka lüüakse enesekasu eesmärgil nuga selga .
Pole just Rõivase fänn,aga praegu on tast isegi kahju . Oli teine kaamerate ees kui hunnik õnnetust. Ei osanud enam sõnu seada ega kontrollida mida suust välja ajab . No kas oli vaja padrata,et" Luisa usub ja teab,et tantsin võõraste naistega,ka suudlen neid aga ei midagi enamat? " Kui juba 2/3 on teoks tehtud,asi see 1/3 siis vormistada!
Pigem oleks võinud vabandada,tunnistada,et muutus peol alko /narko??? tõttu ülemeelikuks ja kui leidus lahkeid kleepujaid naisi,siis läkski asi käest. Mees näeb ja silmadega ja katsub käega. Aga Luisaga sai asjad sirgeks räägitud ja elu läheb edasi.
Igas halvas on ka tükike head See on õppetund kõikidele positsioonil litsakatele meestele ja naistele Kui teed,siis tunnista ja ära ülearu patra.
T
totule  /   16:15, 14. okt 2017
eelvalimised on toimunud juba mitu nädalat, ei avalikustatud varem, sest refi valijad hääletasid just siis.
A
Ann  /   16:23, 13. okt 2017
Taavile ütleks edaspidiseks,et ära puutu s...a, läheb haisema. Teistele hoiatuseks ka(avaliku elu tegelastele).
T
Taavile hoiatuseks  /   18:09, 13. okt 2017
Ära joo kui pea ei kanna. Otsige üles kasvõi need suvised Weekendi peo pildid. teema sama, veidi napsu ja tädidesse minek. Ilmselt ego aga nii suur, et äraütlemist ei kannata. Pole ta ka esimene ega viimane sellise loomuga aga kuna ta on poliitik, siis saab nüüd kogu raha eest. Kesse tegi, ise tegi, pole vaja süü pehmendamiseks teist poolt süüdistada, et miks ta siis ära ei läinud. Ilmselt ei osanud ta ka oodata, et keeldumise peale tal katus ära sõidab.
R
rein  /   16:23, 13. okt 2017
õige jutt. kuid tundub, et siin pole tegu suhete klaarimisega vaid millegi muuga, kus taga poliit- ning rahahuvid. seda siis "kannatanu" kui ka meedia poolelt
rahvale aga antakse kont raha eest järada
K
klaarisidki  /   15:54, 13. okt 2017
suhteid omavahel, kuid Taavil polnud niipalju raha pakkuda kui küsiti, sest kilekotiajad on möödas ja peab vanast varust ära elama. Seega nüüd on jama majas.
A
ahem  /   15:54, 13. okt 2017
Loodetavasti NaiRe võtab selle Taavi kottimise draama enda südameasjaks ja valmistab ette ning annab Riigikogule seadusemuudatuse, et mehi enam ei saaks nii uisa-päisa kottida igaste ahistamissüüdistustega.
M
Mil.  /   15:48, 13. okt 2017
Täiesti usun,et oli lavastus.Palju see naine võitis?
V
vunts  /   15:38, 13. okt 2017
Ei ole mõtet meelega eksitada üldsust kahe üksikidiviidi eraelulisest konfliktist.
M
mx35  /   15:34, 13. okt 2017
Kellele on see lugu kasulik?
M
Motii  /   18:08, 13. okt 2017
Kui skandaali tõttu on sunnitud tähtsalt ametikohalt tagasi astuma,
siis on esimene elementaarne küsimus: kellele on kasulik.
Kas keegi siis ei teagi,
kuidas detektiivid müstilisi juhtumeid lahendavad?
T
Tigedik  /   15:28, 13. okt 2017
Ehtne väljapressimine ! Algul litsuti ligi , siis lasti käperdada , siis algas väljapressimine , midagi saamata asi pandi kella külge . Või oligi planeeritud provokatsioon
A
ANN  /   16:21, 13. okt 2017
Täitsa usun seda....
  /   15:20, 13. okt 2017
Neiuke jooksis 2 nädalat hiljem meediasse abi paluma.
M
Motii  /   18:10, 13. okt 2017
Jah, miks just meediasse?
Oli vaja tekitada avalik skandaal. Miks?
Lahendage, targad Delfika detektiivid
H
Huvitav   /   15:19, 13. okt 2017
Siin sarjatakse Rõivast eest ja takka Aga see ju väga ühe poolne..miks nii mida see nn ahistaja siis ka räägib on veel huvitavam teada Kusagil oli kirjas et see neiu tuttav ju ajakirkanikuga Kus suitsu seal tuld eks tulgu kah avalikkuse ette.
N
Naisena  /   15:10, 13. okt 2017
peaksid sa teadma, mis on piiks- viha!
M
mx35  /   15:35, 13. okt 2017
siis ei tasu ka tagajärgede pärast tönnida ja mängida kannatanut,,,
  /   20:10, 13. okt 2017
Eelkõige on tegu ikkagi PR spetsialistiga, kes lugejaid eksitab.
K
Kus sa siin  /   15:06, 13. okt 2017
Täiskasvanuid nägid?
K
kirjatüki autorile  /   15:05, 13. okt 2017
vat,kus lops.Ah et nüüd ilma meediata ,kui aga oravad teiste erakondade seljas tatti pritsivad,siis näe ei suuda nad omakeski ära rääkida,vaid panevad kohe lookese meediasse ja ikka korraliku mõnitusega.
P
Ps.  /   15:04, 13. okt 2017
EP - ,,sõnnikuveo talgud,, - haiseb korralikult aga vanasõna oli vist selline ,et kes teisele auku kaevab-see ise sinna langeb! Ja hetkel juba tunne ,et see tellitud lugu!
M
mh  /   15:04, 13. okt 2017
Tegemist on oma ametikoha ja mõjuvõimu ärakasutamisega. Tegemist pole kahe täiskasvanud inimese kohtumisega, kus mõlemad on võrdsed. Kuna on räägitud, et juhtum on vaid õrn vari sellest, mis tegelikult juhtus, siis viitab see, et nii on käitutud ka varem. Oskus otsida välja kannatanu kontaktid ja telefoninumbrit tundub viitavat sellele, et selliseid lugusid on varem ka olnud. Nüüd lihtsalt kannatanul oli oma isiklik tuttav ajakirjanik. Sellised lood ei tohi jääda karistuseta. Kui ei ole tahtmist ja jõudu minna korrakaitse organitesse, tuleb neljanda võimu vahendeid kasutada.
O
oota, past  /   15:01, 13. okt 2017
Naine ju ei kirjutanudki midagi meediasse. Lihtsalt poisil hakkas jalge vahel voolama, kui ta tuli pohmellist välja ja talle tuli pähe, et seal ikka midagi oli (ju siis olid ka tunnistajad ja fotod ja ehk ka videod). Ja meediat kasutaski ju TEMA, et päästa oma mainest mida annab, enne kui asi lüüakse ametlikult letti.
J
Jama  /   22:07, 13. okt 2017
Naine jagas kirjelduse ajakirjandusega, mitte ei läinud politseisse nii nagu iga teine oleks teinud kes kuriteo ohvriks langenud. Meedial muidugi magus, klikke tuleb. Ohvrist on savi ja tema anonüümsus ei kesta igavesti. Ettekujutus, et meedia on tema poolel ja väljendab tema huvisid on oi kui petlik. Päeva lõpuks loevad šaakalid raha ja otsivad uut teemat.
T
tõsisem küsimus  /   14:54, 13. okt 2017
Kas reformierakonna liikmelisus teeb vaimseks invaliidiks?
  /   20:11, 13. okt 2017
moraalseks kindlasti.
E
eh ja oh  /   14:50, 13. okt 2017
Üha feminiseeruvas ühiskonnas, kus hägustuvad piirid, üks nõukaaegne anekdoot: olid kunagi ajad, kui meesterahvas baarileti ääres naeratas neiule, siis neiu vastas talle naeratusega - sa meeldisid järelikult talle! Tänapäeval baaris naeratab meesterahvas neiule, ja neiu naeratab vastu - mees mõtleb: kui palju maksab tütarlapse naeratus?
T
Tiit  /   14:43, 13. okt 2017
Täiskasvanud suudavadki. Ei suuda meedia ´, saavad mingi vihje ja möll läheb lahti. Tahaks teada, kes oli see Taavi teine pool, keda tema olevat ahistanud. Pole nime, pole isikut, isegi nouka ajal anonuumkirjadega tulnud kaebustele ei vastatud. Näidake, kas konkreetne isik on uldse olemas.
K
konkreetse  /   14:51, 13. okt 2017
isikuga on paljud vestelnud, ka kohtus Taavi temaga. Kes oled sina, et ta peaks sinu või teiste raisakullide ette töödama?
M
Mine politseisse  /   21:58, 13. okt 2017
Politseisse minnes oleks olnud lootus anonüümseks jääda ja võimalus süüdlast reaalselt karistada. Kui oleks keegi süüdi mõistetud siis süüdlase karistus oleks olnud avalik. Praegu ajakirjanikul lasta anonüümseid lugusid kirjutada vihjates, et enamik on veel peidud, on ju teenimisvõimalus. Kas peale ajakirjanikkude ka kannatanule, ei tea. Sellest peatoimetajast oleks eetiline kogu kannatanuga räägitu politseile üle anda, aga sõna eetika on ajakirjanikule tundmatu ja story ehk teenimisvõimalus lõppeks ju otsa. Samuti võiks seda Rõivas ise teha, vähemalt ei saaks elu lõpuni santazeerida.
M
Mine politseisse  /   21:58, 13. okt 2017
Politseisse minnes oleks olnud lootus anonüümseks jääda ja võimalus süüdlast reaalselt karistada. Kui oleks keegi süüdi mõistetud siis süüdlase karistus oleks olnud avalik. Praegu ajakirjanikul lasta anonüümseid lugusid kirjutada vihjates, et enamik on veel peidud, on ju teenimisvõimalus. Kas peale ajakirjanikkude ka kannatanule, ei tea. Sellest peatoimetajast oleks eetiline kogu kannatanuga räägitu politseile üle anda, aga sõna eetika on ajakirjanikule tundmatu ja story ehk teenimisvõimalus lõppeks ju otsa. Samuti võiks seda Rõivas ise teha, vähemalt ei saaks elu lõpuni santazeerida.
S
sa, tiit, oled ikka turvas  /   15:54, 13. okt 2017
ronid siia kommima, ise asjast midagi ei tea. tunnistajaid on palju ja inimene on teada, ei ole midagi anonüümne. neiu läks tantsima, kui mees palus, aga purjus abielumees kukkus omanikutundega käperdama. neiule ei sobinud, palus lõpetada, mees aga irvitas ja valas oma kokteile neiule pähe ja seejärel viskas koos riiete ja telefoniga naise basseini. nägijaid palju, ise irvitas takkaotsa, jube lahe tegu, sest tundis end karistamatuna.
ja siis ennäe, ei olegi karistamatu, ka tema sai karistada. loodetavasti karma karistab seda labast jõmmi veel korralikult.
ole nüüd, tiit, aus. kui keegi oleks sinu õega või tütrega nii käitunud? sulle ju siis ei sobiks, ega ju?
T
täitsa tavaline eesti naine  /   14:43, 13. okt 2017
kaua meedia seda konti nüüd närib, meie ajakirjandus on kordades räpasem kui poliitika, ootan vastulauseid
A
Aga  /   14:39, 13. okt 2017
ei ole ju kuulatud mõlemaid pooli. "Inglikene", kes joobnud meestekarjaga pidutsema läks, ei ole veel
ennast ilmutanud ja juhtunut kommenteerinud. Tema poolne versioon tuleb ajakirjanduse kaudu. Kui oleks toimunud mingi seksuaalse alatooniga ahistamine, oleks tulnud pöörduda kohtu poole, mitte valida pihiisaks suvaline ajakirjanik. Eesmärk oli ikkagi korraldada avalik skandaal ja ilmselt ka natuke teenida.
Z
zz  /   15:08, 13. okt 2017
"Inglikene", kes joobnud meestekarjaga pidutsema läks, ei ole veel
ennast ilmutanud ...Tema poolne versioon tuleb ajakirjanduse kaudu."
.
Kui ta pole ennast veel ilmutanud, siis mida udu sa ajad? Milline versioon? Pole ju mingeid versioone, on lihtsalt araks löönud poisike.
T
to aga  /   15:57, 13. okt 2017
miks ta pidi olema inglikene ja kust tead, et purjus oli? oli komandeeringus või niisama puhkamas, samas hotellis. mis valesti tegi, et hotelli baar läks? ja seltskond kutsus ühinema ja tantsima? taavi kutsus kunagi luisat ju ka, luisa ka ju läks? see naine ka läks tantsule, osade meeste meelest on see allkiri seksile? aga see naine ei soovinud seksida abielumehega, millest sa aru ei saa? kõrge ametnik ei suuda oma käsi vaos hoida ja loobib inimesi basseini ja on veel lDlOOTE, kes kaitsevad? eestosas pasti ja timmeriga.
H
häbi, aune past, häbi!  /   14:34, 13. okt 2017
sa tahad siis öelda, et kui purjus trop.p naist ahistab, siis naine on "täiskasvanu" ja hoiab enda teada, et jumala pärast mitte mehele pahandusi korraldada? appi, mida ma just lugesin!
-jube alatu, et keegi veel aastal 2017 nii mõtleb. see, et timmerisugune narkoärika elukaaslane nii mõtleb, ei üllata, see ongi tema tase, aga no aune past. pidasin enne lugu sellest naisest.
A
Aga  /   15:08, 13. okt 2017
Aune Past räägib õigesti. Kui see kaine tütarlaps tundis, et teda ahistati, oleks tulnud sealt peolt koheselt ära minna.
M
Mees  /   16:31, 13. okt 2017
Miks peab ohver lahkuma? Ainus on meediapeks mis tänapäeval reaalselt karistab ja sunnib teine kord ennast ohjeldama. Praegu tegid paljud teised ka sellest järeldused, et isegi välismaal hullamisest võib jama tulla.
O
ohver  /   17:11, 13. okt 2017
peab lahkuma sellks, et ennast kaitsta, mitte pärast halada!
M
mehele naiselt  /   17:28, 13. okt 2017
kui naine ei taha, et teda ahistatakse, läheb ta minema. Vähemalt siis, kui tegu on avaliku peoga. Tore oleks ju olnud jätte jobu üksipäini põrandale passima. Kui nurga taga kallale tullakse, vaat siis on keeruline. Tõesta siis pärast, et sa ei tahtnud kedagi või midagi.
S
seeneline orissaarest  /   14:23, 13. okt 2017
annab ju eeskuju kuidas meedias plõksida. Ise nimetab end veel presidendiks.
E
ei nõustu  /   14:20, 13. okt 2017
vastupidi,kui ikkagi riigitegelane,kes esindab oma rahvast ja maad,teeb oma käitumisega seatüki,siis peabki tõde päevavalgele ttulema,kellega on tegemist.Käitumine nii oma rahva seas kui ka mujal maailmas nõuab ikka väga eetilist olekut ja käitumist ja seda peab iga normaalse mõistusega poliitik teadma.muidu kujuneb välja selline olukord,kus meie riigi esindajad võivad jooberdada ja käituda matslikult ja siin meie seas vaatavad meile ausate silmadega otsa.Ei poolda sellist käitumist ja kiidan väga neid inimesi,kes tõe päevavalgele tõid ja avasid meil silmad.Sellised vennikesed ei sobi parlamenti.
1
123  /   14:14, 13. okt 2017
Rõivas lootiski, et see tema rõve käitumine ei jõua ajakirjandusse, et ta on puutumatu. aga näed sa, ei ole
S
see  /   14:13, 13. okt 2017
Ikka hästi nõme on see, et enne valimisi oma abiellumisega meedia tähelepanu tõmmati, kuigi elati koos umbes 10 aastat ja nüüd valimiste aegu selgus tegelikkus...
M
Mhh   /   09:14, 14. okt 2017
Kui sa valisid reformi või ahistaja Taavi enda siis on võimalik veel jaoskonnas häält muuta. Viimane läheb arvesse.
K
Kuidas  /   14:11, 13. okt 2017
Sa ütleb ekspeaministrile ära...mõtle peaga!
P
Pasta  /   14:08, 13. okt 2017
enne valimisi ei avaldata kõike!
N
naisevõtt on hambavalu  /   14:15, 13. okt 2017
Luise peaks nüüd ka keskmist sõrme näitama nagu mingis laulusaates, Taavi jooksi tema kleitidega mööda salonge et viimast lihvi anda.Luise eputas Pallingutädiga kiige otsas, tuul saba alt väljas.Odava olekuga, ei imest et Tuisu Taavil ka kopp sai.
K
Kips  /   14:06, 13. okt 2017
Past on nii ilus sel pildil.
P
Pikk jutt .... jutt  /   14:04, 13. okt 2017
Kaasaja lumehelbekesed-lillekesed ei suuda, taha ega oskagi muudmoodi suhelda, kui veisbukis vms. "meediumis", ehk et kui tsiteerida klassikuid, (O.Luts "Kevade") siis, "Nii kui midagi on, kohe kaebama va töllmokk."
Q
Q  /   14:01, 13. okt 2017
See ei kehti poliitikutele aga näiteks ehitajatele
E
et..  /   13:48, 13. okt 2017
.. inimeste eest varjata mis pätid, sulid, loodrid ja tatikad meie riiki juhivad?
T
to et..  /   14:09, 13. okt 2017
Loe uuesti: õiguskaitseorganitesse ehk politseisse soovitati pöörduda - see ei ole varjamissoovitus. Kuu hiljem läbi meedia klaarida asju kusjuures tehes seda anonüümselt ja osaliselt tükke tilgutades segab sisse ka need kes asjasse ei puutunud ning tegelikult pole võimalik aru saada mis siis tegelikult toimus ja kes olid osalised.
J
Jah, muidugi.  /   14:17, 13. okt 2017
Et siis ikkagi avalikkus teada ei saaks. Valijad. Enne valimisi.
E
et...-le  /   14:16, 13. okt 2017
Õudseim uss eesti meedias on labasus.
K
Kuule tädi past,  /   23:36, 13. okt 2017
kui üks tädi ja onu kodus riidlevad, siis on üks asi, aga kui riigi ametliku telegatsiooni juht tõmbab nosu täis ja ahistab räigelt ühte naist ja hiljem teda veel mõjutatakse, siis siin peab mitte ainult meedia sellega tegelema, aga ka õiguskaitseorganid seda kuritegu uurima.