Ühe miili klubiga liitumine pole lihtne. See nõuab kalkuleeritud riskeerimist, samuti ka omajagu julgust, märgib Men’s Health. Üks paarike saatis ettevaatuse põrgusse ja otsustas lennuki tillukese kempsu piiravad olud vahele jätta. Selle asemel asusid nad otse teiste reisijate keskel suuseksi harrastama.

48-aastane naine vahistati selle eest, et ta tegi oma lennukiistmel olles kõrvalistuvale 28-aastasele mehele suuseksi. Ametnike teatel selgus, et mees ja naine olid enne vahejuhtumit võõrad. Naine siirdus Nashville’i ja mees Miamisse. Ühes lennukis said nad kokku vaid seetõttu, et kasutasid esmalt sama Los Angeles-Detroidi lennuliini.

Detroidis maandudes koostati mõlemale protokoll ja nüüd võib neid oodata kriminaalsüüdistus. Uurimine käib ja pole teada, kas paarikest süüdistatakse lihtsalt korrarikkumises või kuriteos.

Mõnede inimeste jaoks sobivad sisuliselt kõik kohad seksimiseks. Siinkohal ülevaade kaheksast kõige napakamast kohast, kus mehed-naised omavahelt tuld andnud.

Pitsakoha lett

Valvekaamera tabas briti paari seksimas Dominos’e pitsaleti vastas, kus nad tellitud toitu ootasid. Enam justkui ei taha pitsakoha letti puutuda või mis? Vangi paarikest ei pandud, küll aga allutati nad 12 kuuks käitumiskontrollile ning ajavahemikus 19-7 on neil keelatud viibida avalikus kohas.

Baari terrass

Äsja abiellunud naine vahistati selle eest, et ta päise päeva ajal tegi baari terrassil kolmekat ühe oma mees- ja ühe naiskolleegiga. Nad poleks muidu vahele jäänud, kuna baar oli tol päeval suletud, aga selle omanik astus läbi, et natuke paberitööd teha.

Mobiilne välikäimla

Napsune mees ja naine ei tahtnud teps pooleli jätta, kui politsei nad pubi kempsus seksimas tabas. Niisiis kolisid nad ümber lähedal paiknenud plastist välikäimlasse. Paarike vahistati ja neile esitati süüdistus kahes episoodis. Muidugi ei tea keegi, miks need kaks läksid asju ajama ühte kõige räpasemasse kohta, mis üldse olemas. Aga eks igaüks omamoodi.

(VIDA PRESS)

Raamatukogu

Üks abielupaar ei filminud end seksimas mitte ainult raamatukogus, vaid ka kaubanduskeskuses, supermarketis ja burgerikohvikus. Kui politsei sai teate „solvavast käitumisest“ raamatukogus, avastati, et paarikesel oli oma PornHubi lehekülg enam kui 160 paljastava videoga. Mehe ja naise pornokarjääri tuli paus, kuna neile esitati süüdistus kuues nilbe käitumise episoodis.

Pargipink

Stseen päisepäeva ajal pargipingil seksivast paarist võeti lindile ja riputati Snapchatti. Videos võis näha naist mehe süles üles ja alla hüplemas, endal püksid maas. Pole teada, kas video teinud naine oli paarikese tuttav või mitte, aga igatahes ei lasknud kiimas mees ja naine end ülejäänud maailmast üldse segada.

Osariigi laat

Maadleja ja tema eksnaine andsid Wisconsini osariigi laada külastajatele etenduse, hakates istepingil hullama. Isegi pärast filmimise märkamist jätkas mees tõukeid ja isegi lehvitas filmijale. Paari tegevus katkestati kohe ja nad võeti vahi alla.

Raudteeperroon

Mees jäi vahele, kui seksis naisega Londoni raudtee perroonil. Akt kestis vaid 90 sekundit, aga mehele määrati 60 päeva kestev alkoholitarvitamise keeld, kuna ta tunnistas politseile, et oli „terve päeva joonud“.

Jaga artiklit

2 kommentaari

K
Kaari Sild  /   17:07, 3. nov 2017
Lisan siia Tartu kaarsilla kaare :-D
Ö
ööklubide kemmergud  /   13:06, 3. nov 2017
on alatihti hõivatud, kus oma uue tuttavaga paarisuhteid proovida

Päevatoimetaja

Geidi Raud
Telefon 51993733
geidi.raud@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis