Ärkad hommikul lõikava peavaluga võõras voodis ja sinu kõrval on keegi daam, kes ilmselgelt pole sinu tüdruksõber või abikaasa. Peas lükkub paika üks mälupilt: sa suudlesid seda naist ja ... Oled omadega ametlikult ... pekkis. Mida teha?

FHM lohutab: elus tuleb igasugust jama ette. Inimesed keeravad asju pekki. Õigupoolest: kui inimesed üldse midagi hästi oskavad, siis on see just nimelt asjade pekkikeeramine. Ära heida meelt ja järgi allolevaid nõuandeid – nii on mingi šanss, et sa ei seisa peatselt tänaval, raevunud ja samas nuttev naine sind su asjadega loopimas.

Räägi. Talle. Otse

Teist viisi ei ole. Sul on raske sellele isegi mõelda, aga kui oled selle välja öelnud, siis tulevad häbi- ja süütunne ning vähemasti allutavad hirmu.

Esita faktid ausalt ja selgelt

Sind küsitletakse nagu Gestapos ja ühtki detaili ei jäeta vahele. Mis baaris sa olid, täpselt kui palju jõid, milliste meessoost sõpradega koos olid. Kõik need pisiasjad aitavad tal peas pilti selgeks saada. Naised vajavad detaile.

Kui naine puurib selle neiu kohta, siis ära lase tal peale jääda

Tunnista üles, et te seksisite, aga ära jaga selle kohta liiga täpseid detaile. Ta uurib ja puurib kindlasti, aga sügaval sisimas ei taha ta tegelikult niipalju teada.

Ära tõmba teisi inimesi tulejoonele ega süüdista kedagi peale enda

Naine võib hakata sinu sõpru petmisega seostama. Ja tõenäoliselt ei taha sa sõpradest ilma jääda.

Ära kingi talle midagi

Naine võib tunda end solvatuna, nagu üritataks teda ära osta. Kui üldse, siis kirjuta talle vabanduskiri.

Kindlusta, et see jääb vaid teie kahe vahele

Püüa veenda teda rahulikuks jääma ning mitte tormama emale helistama. Kui naine on tige, siis võib see sind tõsiselt kahjustada ja teised inimesed tema elus andestavad sulle veel vähem tõenäoliselt kui naine ise.

Hinda, kui suurt rolli mängis alkohol

Kui sa iga kord ilma naiseta pidutsedes teda petad või selleks vajadust tunned, siis võib põhjus olla midagi tõsisemat. Ehk oled sa oma suhtes õnnetu ja alkohol on vaid ettekääne?

Tee suguhaiguste test

Kui sa isegi seksimist ei mäleta, siis ei mäleta sa sedagi, kas kondoomi sai kasutatud.

Anna ta esimestele reaktsioonidele järele

Naine võib näiteks hakata kohe paariteraapiast või AA-st rääkima. Kui hakkab, siis jää nõusse. On võimalik, et ta räägib seda vaid seepärast, et on midagi sellist ÕL Naistekast lugenud, mitte seepärast, et ta seda kindlasti tahaks.

Küsi endalt, kas asi oli seda väärt

Vastasel korral teed seda tõenäoliselt uuesti. Väljend „petja jääb igavesti petjaks“ ei pruugi tingimata puhas tõde olla, aga kui sa kõiki tagajärgi ignoreerid, siis ei saa sa kunagi aru, kui halb see võib olla.

Jaga artiklit

40 kommentaari

O
olku  /   08:12, 5. jaan 2018
No kui hommikul ärkad võõra naise kaisust no mida siis ikka tuleb veel üks raksakas teha.
M
mees  /   19:59, 3. jaan 2018
Kohe tuleb põrutada ka oma naist kaks korda järjest, ei ta küsi siis enam midagi.

Päevatoimetaja

Gerly Mägi
Telefon 51993733
gerly.magi@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis