Suhted

Mees, kes hullas kookospähkliga ja veel 7 jaburat seksilugu aastast 2017 (1)

Ohtuleht.ee, 8. jaanuar 2018, 13:55
 Pixabay
Kui sa arvad, et sinu seksuaalelu on veider, siis loe alljärgnevat kaheksat tõestisündinud seksilugu, mis jõudsid avalikkuse ette eelmisel aastal. Kõige segasematest juhtumitest koostas kokkuvõtte Men’s Health.

1. Paarike, kes keeldus lõpetamast

Oktoobris sai USA Wisconsini osariigi La Crosse maakond šerif väljakutse: keegi vahtivat kahtlaselt autodesse ja kostuvat oigeid. Korrakaitsja avastas ühest autost energiliselt seksiva paarikese. Kui neil paluti tegevus katkestada, ei allunud seksijad korraldusele, vaid tegutses edasi.

2. Üliaus poliitik

Arizona demokraat Noah Dyer ei jäänud ootama, millal puhkevad skandaalid tema seksuaalelu üle. Poliitik riputas oma kampaanialehele täieliku ülevaate erinevatest seksuaalkogemustest, avatud suhetest, grupiseksikogemustest ja isegi kõrvalehüpetest.

3. Orgasm lõi pimedaks

Inglismaal kaotas keegi noormees pärast orgasmi ühest silmast nägemise. Arstid nentisid, et kuna mees hoidis orgasmi saades hinge kinni ja pingutas kõhulihaseid, siis purunes tal silmas veresoon.

4. Seksiväljakutse

Paarike teatas Redditis, et kavatseb kuu aja jooksul iga päev vähemalt ühe korra seksida. Sealjuures sisaldas plaan erinevaid teemaarendusi, näiteks oli üks keerukamatest eesmärkidest saada päevas viis orgasmi. 

5. Kanep vallandas naisel spontaansed orgasmid

Septembris teatati, et üks Hollandi naine oli pärast marihuaana suitsetamist teinud läbi viietunnise seksimaratoni ja pärast seda sai ta viie nädala jooksul spontaanseid orgasme. Need kestsid tema sõnul tunde ja vallandusid enamasti siis, kui ta pikali heitis.

6. Päikesevarjutuse rituaal

USA-s nähti augustis täielikku päikesevarjutust ning enamik inimesi hankis selle vaatamiseks mustad prillid ning seisis paar minutikest tänaval. Keegi California mees aga pani üles kuulutuse, et otsib partnerit erilise täiskuu-seksuaalrituaali ja lapse eostamise tarbeks. Mehel olid ka erilised nõuded: näiteks pidi tema peenis rituaali ajal täpselt päikese poole osutama. Teadaolevalt jäi tal huviline leidmata.

7. Mees, kes seksis kookospähkliga

Lugu sai avalikuks mullu, aga toimus selle avaldajaga tema teismepõlves. Seksuaalselt pinges nooruk puuris kookospähklisse augu, määris servad võiga sisse ja armatses siis pähkliga. Lõpuni välja. Kogemus oli meeldiv ja nooruk jätkas ka edaspidi sama pähkliga seksimist. Kuni ühel päeval vaglad ta peenise otsa ronisid, sest pähkli sees oli toimunud roiskumisprotsess ja kärbsed olid sellesse oma mune munenud.

8. Vaene naine, kel jäi anaaltapp kinni

20-aastane briti naine Emily eksperimenteeris partneriga seksides kümnesentimeetrise anaaltapiga. Partner lükkas selle aga liiga kaugele ning kätte tappi enam ei saadud. Ning kutt sattus paanikasse ja pages, jättes Emily tolle õnnetuses omapäi. Õnneks viis sõber naise haiglasse ja tal tuli üle elada tund aega kestnud operatsioon.

1 KOMMENTAAR

a
ARVO 9. jaanuar 2018, 13:16
haige

Sisuturundus

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
vidrik.vosoberg@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2505
levi@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee