Suhted

(Sõltuv) uuring: taimetoitlased seksivad lihasööjatest vähem (25)

Ohtuleht.ee, 8. jaanuar 2018, 15:42
 Pixabay
Maxim hõiskab, et lihasõbrad saavad rõõmustada ja taimetoitlastel tuleks oma menüü üle järele mõelda. Võib-olla tõesti – aga ilmselt peaks ka arvestama, et vastava uuringu tegija pole just väga erapooletu.

Gourmet Meat Club on briti veebisait, kust saab endale koju tellida igasugust – arvasite ära – liha. Gurmeelihaklubi korraldas enam kui 2000 inimese seas küsitluse. Väidetavalt näitasid selle tulemused, et kui lihasööjatest seksib vähemalt korra nädalas umbes 42%, siis taimetoitlastest hullab sama sageli vaid 16%.

Veel viitab ilmselgelt lihahimuline ja mõnevõrra kahjurõõmus Maxim ühele varasemale uuringule, milles öeldud, et taimetoitlased on lihasööjatest vähem terved ning neil esineb rohkem näiteks ärevushäiret, kuna nad ei saa oma toidust kätte vitamiini B12 ega kergemini omastatavat rauda.

Lisaks toob meesteväljaanne välja ajakirjas Journal of Affective Disorders avaldatud uuringu, kus väidetakse, et lihasööjatega võrreldes kalduvad taimetoitlastest mehed 70% rohkem depressioonile. Ning kõik teavad, et kui inimene on depressioonis, siis seksib ta vähem.

„Kui naljad kõrvale jätta, siis on see siiski sinu elu ja sa võid soovi korral olla tsölibaadis taimetoitlane,“ ironiseerib Maxim. „Täielik lugupidamine.“

25 KOMMENTAARI

m
Mann 9. jaanuar 2018, 10:56
Minu kogemus suisa vastupidine. Kui mees pidi tervise tõttu pikemat aega lihast loobuma, kaotas kaalu, jume paranes ja milline energia;) 25 a kutid selle 50 a. vastu voodis igatahes ei saa ;)) kogemus olla hea+ energia ---naised pange võtke meestelt see raipesöömine ja te saate endale MEHED!
j
Juhan. 9. jaanuar 2018, 09:25
Loomad seksivad ikka ainult sugu tegemiseks mitte nagu inimesed lõbu pärast.
Loe kõiki (25)

Sisuturundus

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
vidrik.vosoberg@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2505
levi@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee