Militaar

Mis saab siis, kui kui tavapärane sõjapidamine ei toimi? (2)

Õhtuleht, 10. jaanuar 2018, 09:49
 Aivar Kroonmäe

Kaitseliidu ajakirja Kaitse Kodu! uue aasta esimeses numbris palju huvitavat lugemist nii tõsisele sõjandusfanaatikule kui lihtsalt riigikaitse huvilisele ja muuhulgas saab teada ka seda, mis saab siis, kui tavapärane sõjapidamine enam ei toimi.

Lisaks tutvustab Kaitseliidu Kirde maakaitseringkonna veebel Margus Soodla esemeid, mida üks reservväelane peab õppekogunemisele kaasa võtma, endine sõjaväediplomaat Enn Tupp annab ülevaate Läti vabatahtlikust riigikaitseorganisatsioonist Zemessardze ning Toomas Alatalu räägib kodusõdade tuhast tõusvast rahust.

Peale selle vaatame, mis on peidus Taanis düünide vahel, millise arengu on läbi teinud tankid alates I maailmasõjast kuni tänase päevani, kus jookseb Eestimaa piir ning kuidas talvel looduses ellu jääda.

Ajakiri leitav nii veebis kui malevates. Kel pole aga mahti ajakirja mööda ilma taga ajada, saab selle Omniva kodulehe või postkontori kaudu koju tellida. Aastatellimus maksab vähem kui 3 eurot.

2 KOMMENTAARI

j
jah 10. jaanuar 2018, 12:02
ammu käib juba sõja pidamine ilma paugu ja okupatsioonita.kollane rass juba ammu hävitab valgeid.sööme neid kiirnuudleid terve euroopaga ja ei tea mis...
(loe edasi)
a
Alar1 10. jaanuar 2018, 10:01
Kui tavapärane sõjapidamine ei toimi, siis tuleb mundritelt eemaldada tunnusmärgid ja saata rindele nn. "rohelised mehikesed". Ise peab kõike eitama ja saatma humanitaarabi nime all relvastust ja laskemoona. Üks riik teeb juba niimoodi.

Sisuturundus

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
vidrik.vosoberg@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2505
levi@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee