Reis

TÖÖLKÄIJATE RÕÕMUKS: Tartust Helsingisse hakkab saama varahommikul ja tagasi öösel 

Toimetas Denes Kattago, 10. jaanuar 2018, 12:58
FinnairFoto: Finnair
Soome lennufirma Finnair teatas täna uuest lennugraafikust, mis ühendab Tartut Helsingiga.

Alates 28. aprillist muutub ettevõtte lennugraafik Tartu suunal kohalike reisijate jaoks mugavamaks. Lend Helsingist Tartusse hakkab väljuma esmaspäevast laupäevani kell 00.05 ning suundub Tartust tagasi Helsingisse kell 05.35.

“Eesti on Finnairi jaoks oluline turg. Kõik peamised sihtkohad Euroopas, Aasias ja Põhja-Ameerikas, mis on läbi Helsingi olnud kättesaadavad Tallinnast, on nüüd saadaval ka Tartust ning see muudab Finnairi üheks parimaks valikuks Lõuna-Eesti regiooni inimestele,“ ütles Finnairi Ida-Euroopa ja Baltimaade juht Arūnas Skuja.

Lisatakse sihtkohti ja parandatakse graafikut

Samal teemal

Finnair teatas samuti, et alates 11. detsembrist lisas ta oma graafikusse kaks iganädalast reisi Lyoni, mida hakatakse teisipäeviti ja laupäeviti opereerima lennukiga E90.

Kuna käesoleval aastal saab Finnair kätte oma kaheteistkümnenda Airbus 350 lennuki, lisab ettevõte mitmeid täiendavaid väljumisi oma populaarsematele pikamaa lennusuundadele nagu Osaka, Hongkong, Delhi ja Phuket. Lisaks muudetakse lennugraafikut Miami suunal selliselt, et see ühilduks paremini Finnairi Põhja-Ameerika ja Euroopa suunaliste lendudega.

Täiendavaid väljumisi lisatakse eeloleval talvehooajal ka euroopasisestele lendudele, näiteks Málagasse, Madeirale, Roomasse, Gran Canariale ja Tenerifele. Uus igapäevane lend lisandub ka Lapimaal asuvasse Rovaniemisse. 

Samuti pikendab Finnair mõnede sihtkohtade teenindusperioodi. Malta ja Antalya suunal lennatakse suvehooajast kuni 9. detsembrini ning Edinburghi ja Alanya-Gazipasa suundadest saavad aastaringsed sihtkohad.

TOIMETAJA

+372 5199 3733
aare.kartau@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee