Kasulik

VIDEO | TEE ISE: 9 nippi ühika- või hostelieluks 

Toimetas Vidrik Võsoberg, 24. veebruar 2018, 08:23
 Kuvatõmmis / YouTube
Tegelikult on neid nippe kümme, aga kolmandat ÕL Mehele lihtsalt ei soovita. Sest see vana kooli vanglanipp, kus veekeetmise vahend ehitatakse žiletiteradest, tikkudest ja elektrikaablist, on üks neist, mis lihtsalt karvad turri ajab, sest liiga palju asju saab minna valesti. Õigupoolest pole ka teised nipid tingimata maailma kõige ohutumad – aga jäägu see juba vaataja otsustada.

* Kui sa ei taha, et keegi su kohvikruusi pihta paneb, siis aseta see ühisköögis nõuderestile, kõrv allapoole. Kõrvast pane läbi tabalukk, mille võti on ainult sinul.

* Triikrauda pole, aga särk on vaja töövestluse tarbeks kortsudest vabastada? Kasuta triikimiseks potti kuuma veega.

* Žiletiterad „Sputnik“ jne ... Ei. Tee sõprade seas korjandus 20-eurose veekeetja ostmiseks või valmistu enda matusteks.

* Sokkide kuivatamise kiirmeetod: panna need fööni otsa.

* Suurelt ekraanilt filmi vaatamiseks saab teha abivahendi kingakarbi, suurendusklaasi ja nutitelefoni abil.

* Sooja sööki saab valmistada nii, et kuumutad seda tagurpidi asetatud triikrauale pandud fooliumil. Jah, ka siin peab tsiteerima klassikuid: mis saaks ometi valesti minna?

* Kui sulle ei meeldi nõusid pesta, siis tõmba enne söömaaega taldriku ümber toidukile. Pärast söömise lõpetamist kile kokku keerata ja minema visata.

* Kitsas ühikatoas ei pruugi sülearvuti kasutamiseks piisavalt ruumi olla ja seda tulebki hoida süles. Raal ei saa nii piisavalt jahutust ja sina riskid oma isakssaamise võimalustega. Pane süle ja läpaka vahele munarest.

* Kui sul prügikott on, aga prügikasti mitte, siis keera üks taburet tagurpidi ja kinnita kott toolijalgade vahele.

* Vanaema pani sulle kaasa keeratava kaanega purgis hapukurke, aga purk keeldub avanemast? Kuidas sind võib aidata MacGyveri teip, seda vaata juba allolevast videost.

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
aare.kartau@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee