Kasulik

Ehitusmess tutvustab uusimaid ehituslahendusi ja -materjale 

Toimetas Vidrik Võsoberg, 3. aprill 2018, 17:10
Foto: eestiehitab.ee
Kolmapäevast laupäevani toimub Eesti Näituste messikeskuses rahvusvaheline ehitusmess „Eesti ehitab 2018“, kus ligi 250 ehitamisega ja ehitusmaterjalidega seotud ettevõtet tutvustavad ehitusala asjatundjatele ja -huvilistele hooaja uusimaid ehitusmaterjale ning ehituslahendusi. Kindlasti kajastab messi ning vahendab ehitusvaldkonna uudiseid lugejatele sõnas ja pildis ka Õhtuleht.

„Messile tuuakse välja uusimad ja kaasaegseimad ehitusmaterjalid ja -lahendused, “ ütles messi projektijuht Epp Sultsmann. „Samuti saavad külalised praktilistes töötubades küsida nõu otse spetsialistidelt, ning seminaridel teada suundadest ehitusega seotud erinevates valdkondades.“

Selleaastane ehitusmessi teabeprogramm keskendub Eesti ehitusturu arengusuundadele EV 100 lävepakul. Ka kulmineeruvad messil mitmed EV100 juubeliaasta konkursid: messil kuulutatakse välja Aasta Katus, Aasta Tehasemaja ning saab ülevaate äsja lõppenud konkursi Aasta Betoonehitis parimatest töödest.

Kolmapäeval toimuvad ehitusmessil sisukad seminarid, neljapäev on fassaadipäev, reedel keskendutakse energiasäästule ja laupäeval saavad messikeskuses ka lapsed ehitada.

Samal teemal

8. aprill 2018, 14:09
GALERII | Ehitusmessi viimasel päeval said lapsed ehitamist proovida
8. aprill 2018, 11:24
GALERII | Ehitusmessi kolmas päev tutvustas, kuidas rajada energiasäästlikku kodu
6. aprill 2018, 17:28
ÕHTULEHT EHITUSMESSIL | Kuidas rajada energiasäästlikku kodu?
6. aprill 2018, 16:12
ÕL VIDEO | Praktilise ehitusmessi ilusam pool: kaunid promotüdrukud tuhisevad mööda messikeskust!