Suhted

ENNE, KUI LÄHENED TAGANT: veel 6 asja, mida mees peaks teadma anaalseksist (14)

Ohtuleht.ee, 24. aprill 2018, 11:48
 Pixabay
USA Indiana ülikooli Kinsey instituudi seksuaaltervise uuringu andmetel on umbes pooled mehed ja naised proovinud anaalseksi. Aga anaalseksi proovimine ja nautimine on kaks erinevat asja, märgib Men’s Health. Väga paljude jaoks seostuvad tagauksemängudega ebamugavus ja isegi valu ja nii ei võeta akti ette või piirdutaksegi vaid ühekordse proovimisega.

Hirm pole alusetu. „Päris paljudele naistele teeb anaalseks haiget,“ märkis teadusuuringus kaasa aidanud seksuaalnõustaja ja anaalseksiteemalise raamatu autor Debby Herbenick. Õigupoolest lausa 70% tema küsitletud naistest tundis viimase kogemuse ajal valu.

Niisiis: kui naine tõesti pole huvitatud, siis ei tasu talle peale käia. Kui ta on anaalseksi proovinud ja see oli valus, siis ei suuda miski teda veenda. Aga kui teil mõlemal on tagauksemängude vastu huvi, siis loe järgnevast, kuidas leevendada partneri ebamugavustunnet ning teha anaalseksist teie mõlema jaoks meeldiv kogemus.

1. Võta ette selleteemaline vestlus

Kui sind huvitab anaalseks, siis on esimene asi, mida sa tegema pead, sellest partnerile rääkimine. Nagu kõigi muude vestlustega, on ka siinkohal teema tõstatamiseks õige ja vale viis. Võta anaalseks jutuks näiteks valel hetkel ja su partner arvab, et sa pole teie armueluga rahul.

Leia mingi hetk, kui te olete mõlemad lõõgastunud: näiteks pärast meeldivat õhtusööki või head seksi. Selgita partnerile, et sa oled teie armueluga väga rahul, enne kui võtad teemaks „aga mis oleks, kui prooviks midagi uut“.

2. Ära napsuta

Sul võib tekkida kiusatus tuju loomiseks klaasike või kaks veini võtta, aga Herbenick kinnitab, et anaalseksi peaks harrastama täiesti kaine peaga. Miks? Su pea peab olema selge, et täpselt märgata partneri tuju ja reaktsiooni ning tagada, et tal oleks võimalikult mugav. Kui ta ütleb, et sa peaksid lõpetama, siis lõpeta otsekohe. Ja vahekorra ajal uuri, kas tal on hea olla.

3. Minge koos pessu

Minge koos partneriga vanni ja peske teineteist kordamööda – eriti alakeha. Nii soovitab seksuoloogiadoktor ja –kirjanik Ava Cadell. Erilist tähelepanu võiks pöörata temakese tagumikule. See on Cadelli sõnul hea viis partneri ülessoojendamiseks ja harjutamiseks mõttega, et teda sealt puudutatakse.

 Pixabay

4. Küsi pardale tuleku luba

Isegi kui te olete kokku leppinud anaalseksi proovida, ära eelda, et see juhtub kohe järgmisel korral, kui te voodis olete. Veendu, et partner on valmis ja huvitatud.

5. Kasuta libestit

Tuleb välja, et pole ime, kui nii paljudel naistel on valus: ülalviidatud uuringust selgus, et väga sageli ei kasutata üldse mingit libestit. Et kõik kulgeks sujuvalt ja valutult, on soovitav kasutada spetsiaalset vee või silikooni baasil libestuskreemi.

6. Lao tegevusele vundament

Tead küll, et ka Rooma linna ei ehitatud ühe päevaga. Sama kehtib anaalseksikogemuse ülesehitamise kohta. Iga seksuaalakti oluline osa on eelmäng ja anaalseks pole erand. Alustuseks võiksid sisestada temakesse ühe sõrme – ja kindlasti libestiga. Kui naine annab heakskiidu, siis võib proovida kaht sõrme ja hiljem väikest seksmänguasja. Need tegevused võiks hajutada mitmele erinevale õhtule, et naine saaks mõtte ja aistingutega rohkem kohaneda.

Samal teemal

19. märts 2018, 18:30
KUI LÄHENED TAGANT: 10 asja, mida mees peaks teadma anaalseksi kohta

14 KOMMENTAARI

s
soovitus 24. aprill 2018, 16:45
Õhtulehele. Tehke oma ajalehele lisa seksi teemadel. Siis on nagu rohkem ja uhkem ka!
m
Mees 24. aprill 2018, 16:18
7. asi, mida mees teadma peab, kui anaalseks huvi pakub, on see, et järelikult oled homo.
Loe kõiki (14)

Põnevat ja kasulikku

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
aare.kartau@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee