Stiilispikker

SINA PEAD KANDMA HELEDAT ÜLIKONDA: 10 suvist moekäsku mehele 

Toimetas Vidrik Võsoberg, 3. mai 2018, 15:57
 PantherMedia/Scanpix
Kevadel ja suvel saab kanda õhemaid rõivaid, tugevamaid mustreid ja erksamaid värve, julgustab Esquire mehi. Ning pakub välja kümme reeglit, millest mees võiks suvist garderoobi valides lähtuda.

1. Reisi kergelt

Kui ilm on soe, pole vaja reisile palju riideid kaasa võtta ja nii võiks piirduda kerge pagasiga. Hangi endale väiksem nn nädalavahetuse kott. Sangadega ja vajadusel õlal kantav pisema spordikoti mõõtu paun.

2. Kanna julgeid ujumisriideid

Kui sageli juhtub, et mees võib mustrite ja värvidega veidi hulluks minna? Kui sa pole just Elton John, siis mitte väga tihti. Ujumisriided on üks garderoobi osa, kus teatav festivalikirevus, erksad värvid ja tugevad mustrid omal kohal.

3. Ülikond olgu kerge ja hele

Kui sa tõesti pead minema pulma või olulisele töökohtumisele ning sealjuures kandma ülikonda, siis peaks see olema kergest rõivast – õhuke vill, puuvill või linane. Ning must ja tumehall pole kindlasti suveülikonna värvid.

 PantherMedia/Scanpix

4. Näita pahkluud

Esquire leiab, et sokid on suvisel ajal väga vaba valik ja nii tennised kui mokassiinid näevad ägedamad välja, kui neist vilgub mehe pahkluud.

ÕL Mehele leiab, et mugavuse ja hügieeni huvides võiks suveajal kanda jalanõude sees madalaid pahkluusokke.

5. Lihtne bleiser on su parim sõber

Mitteametlik, näiteks tumesinist värvi ja lihtsa lõikega vabaajapintsak lisab soliidsust ja stiili, kui mehel on suvel vaja välja näha veidike asjalikum.

6. Ära kanna rannas superkallist käekella

Kas sa tahad teada, mis tunne on mehel, kes on oma kalli käekella merepõhja uputanud? Ära taha tõesti. Leia randaminekuks poest mõni odavam veekindel ajanäitaja.

 Pixabay

7. Nokats võib olla päiksekreemist efektiivsemgi

Kui hängid rannas, pargis või niisama uitad päikesepaistelise ilmaga ringi, siis kaitseb korralik nokamüts su nina ärapõlemisest.

8. Hea tuulejope on abiks

Paks jope on suvel pigem tüliks kui abiks. Aga kergema vihmasabina ja igasuguse tuule vastu aitav tuulejope on kindlasti see kiht, mis võiks käepärast olla.

9. Õiged päikseprillid teevad mehe 75% ägedamaks

Silmad vajavad päikese eest kaitset niiehknaa – miks siis mitte hankida ühed korralikud päikseprillid, mis annavad sulle ägeda paha poisi välimuse?

 Pixabay

10. Espadrillid on stiilsemad kui varbavaheplätud

Palja varba otsas kantavad kergesti jalgalibistatavad purjeriidest mokassiinid on stiilsem valik kui kummist ja plastist varbavaheplätud.

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
aare.kartau@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee