USA politsei võttis vahi alla 31-aastase Arizona osariigi kodaniku Jacqueline Ades’i, kes pikka aega ahistas, ähvardas ja jälitas meest, kellega oli tutvunud kohtingusaidi kaudu.

Jezebel kirjutab, et kohtudokumentide andmetel alustas Ades mehe ahistamist ja jälitamist vaid üheainsa kohtingu järel. Eelmise aasta juulis sekkus politsei, kui naine parkis oma autoga mehe kodu juures. Kohe, kui politsei palus Ades’il lahkuda, hakkas mees saama temalt ähvardava sisuga tekstisõnumeid.

Tänavu kevadel oli kõnealune mees välismaal ja avastas hiljem valvekaamera lindilt, et Ades oli tema kodus vannis käinud. Kui politsei leidis läinud nädalal naise auto kõrvalistmelt suure lihunikunoa, siis võeti ta vahi alla ning talle esitati süüdistus sissetungis.

Politsei teatel olid osad tekstisõnumid erinevate hädadega ähvardavad, aga eeskätt oli muljetavaldav nende kogus – keskmiselt 500 päevas. Ades tunnistas politseile, et mees ei vastanud sõnumitele kordagi.

Jaga artiklit

4 kommentaari

T
to kui  /   13:38, 14. mai 2018
raudselt oles see siii uudise-künnist ületanud, nii et ära seleta midagi, et poleks
D
dr. Mõngel  /   11:38, 14. mai 2018
Juba käitumise järgi on võimalik öelda, et see naine on tasakaalutu sotsiaaldemokraat, kes parasjagu palgalõhet taga ajab oma seeliku all.

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis