Stiilispikker

EKSPERT ANNAB NÕU: ujumispüksid vali vastavalt kehatüübile 

Toimetas Vidrik Võsoberg, 18. mai 2018, 14:13
 PantherMedia/Scanpix
Kui vaadata erinevaid meestemoode, siis saab selgeks üks asi: tänapäeval randa ja ujuma ümbriku stiilis ujumispükstega ei minda ja trendiks on šortsid ehk lühkarid. Aga milliseid värve, mustreid ja suurusi peaksid ujumispükse hankides vaatama erinevate kehatüüpide esindajad? Mr. Porteri stiilidirektor Olie Arnold lahkas Men’s Healthis meeste ujukate küsimust.

Sportlik kehatüüp

Veab sul: nüüd saad lõigata kasu jõusaalis veedetud ajast. Demonstreeri oma keha ja olemust sel moel, et kannad metsikuid värve ja silmatorkavaid mustreid.

„Kui su keha on rannavormis, siis ära peida seda ujumisriiete alla,“ sõnas Arnold. „Sel hooajal on suur trend lühemad pikkused.“

Tüse kehatüüp

Suurem mees vajab lihtsaid ujumispükse. Ühevärviline, tume või intensiivsem värvitoon muudab su siluetti sujuvamaks, heledad värvid teevad vastupidist. Sama lugu on suurte mustritega – pigem olgu need väiksed või püstised.

Väldi liibuvat lõiget ja suurust, soovitab Arnold. Püksid olgu jalgade ümber vabalt, sääred võiks olla sama laiad kui puusakohad.

Sale kehatüüp

Lisa oma raamile massi tugevate mustrite ja jämedate põikitriipudega. Kui oled sealjuures lühemat kasvu, siis võid jätta oma jalgadest pikema mulje, kandes ujukaid, mis ulatuvad reie keskosani või isegi kõrgemale.

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
aare.kartau@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee