Stiilispikker

KUI TÄTOVEERINGUKS NAPIB IDEID: kuulsuste kaunistaja annab nõu 

Toimetas Vidrik Võsoberg, 28. mai 2018, 14:35
Näitleja Jason Momoa (Conan, Aquaman, khaal Drogo) vasaku käsivarre ümber lookleb kolmnurkadest koosnev muster. Foto: SIPA / Scanpix
Kui hakkad endale tätoveeringu tegema, siis pead kindlasti valima midagi sellist, mis näeb hea välja ka näiteks kümne või 40 aasta pärast. Üsna sageli võtab see tõik kõhklema. Nii tuleks tätoka osas kindlasti konsulteerida asjatundjatega. Üks selliseid on kindlasti neljas USA linnas salonge pidava Club Tattoo üks asutajaid Sean Dowdell. GQ uuris teiste seas Slashi, Miley Cyrust ja Steve Aokit tätoveerinud tiimi juhilt, millised tätoveeringumotiivid võiksid mehele sobida.

Loomad

Loomad väljendavad inimese jaoks ihaldusväärseid omadusi ja näiteks lõvi, kotkas, karu või leopard võib olla ka nii-öelda hingeloom. Näiteks Justin Bieber kannab vasakul käsivarrel tarkust sümboliseerivat öökulli.

Portreed

Dowdelli sõnul armastavad just meeskliendid tätokana näiteks armastatu või iidoli (rokkstaarid, näitlejad, sportlased) pilti. Nii austatakse tätoveeritava isiku pärandit. Eminemil on paremal õlal tütre Hailie Jade'i pilt.

Kirjatähed

„Tähed on alati populaarsed olnud ja on seda ka edaspidi," märkis Dowdell. Koos tätoveerijaga leiate kindlasti sinu maitsele sobiva kirjašrifti ja stiili. Sõnumiks võib olla oluline kuupäev, tsitaat, armastatu nimi või oluline sõna. Näiteks muusik J Balvini sõrmenukkidel on tähed, mis annavad kokku VIDA REAL ehk „päris elu".

Neo-traditsiooniline

Dowdelli kasutab väljendit „neo-traditsiooniline" selliste tätoveeringute kirjeldamiseks, mis sisaldavad näiteks raskestkirjeldatavate inimeste ja loomade joonistusi, väljenduslikke värvipalette ja geomeetrilisi või lillelisi mustreid. Nagu näiteks kolmnurgamuster näitelja Jason Momoa käe ümber.

TOIMETAJA

+372 5199 3733
aare.kartau@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee