Kasulik

VIDEO | Kuidas avada veinipudelit kinga abil? (1)

Toimetas Vidrik Võsoberg, 31. mai 2018, 18:30
 Kuvatõmmis / YouTube
Põnevusromaanides viidatakse aeg-ajalt müstiliste võimetega eriüksuslastele, kes valdavad umbes üheksat viisi, kuidas rullikeeratud ajalehega inimene ära tappa. Eesti mees oskab selle sama ajalehega avada õllepudeli korki. Ja lisaks veel tulemasina, teise õlle, tabureti, auto turvavöö klambri (mis küll saab valesti minna, kui sa autoroolis lahtise turvavööga alkoholipudelit avad?), võtme ja kes teab millega veel. Ega’s õlu ju joomata saa jääda. Aga veinipudeli avamine ilma korgitserita - kui vein pole just keeratava plekk-korgiga - on juba edasijõudnute väljakutse ja eeldab MacGyveri nutikust.

ÕL Mehele pakub välja mõned järgnevad variandid puhuks, kui lihtsat paarieurost korgitseri parajasti kuskilt võtta pole või see on näiteks sirgeks väändunud või pooleks murdunud:

* lükata kork pudelisse sisse, kasvõi kontsakinga tikk-kontsa abil (kui daam on nõus hetkeks oma jalanõust loobuma)

Samal teemal

* kruvida korgi sisse akutrelli abil üks kipsikruvi ja kangutada siis kork näpitsatega välja

* lüüa pudelil piraatide kombel kael maha, juua klaasikildudega segatud veini ja surra hirmsates piinades sisemise verejooksu tagajärjel.

Aga The Takeout on pühendanud pika loo sellele, kuidas veinipudel ilma tikk-kontsata jalanõu abil lahti „mäk-gaiverdada“. Selleks tuleb asetada pudel kinga või tennise sisse ja kloppida sellega seni vastu seina või muud kõvemat pinda, kuni kork pudelist välja pressitakse. Jalanõu peamine funktsioon on kaitsta nii klaaspudelit kui kipsseina enneaegse purunemise eest. Võib ka pudelipõhja lihtsalt näiteks vastu puud kloppida, aga see võib lõppeda kildudega.

Kuidas tenniskinga abil veini avamine käib, vaata allolevast videost.

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
aare.kartau@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee