Reis

Bussis elav ja reisiv paarike: õppisime olema õnnelikud vähesega (3)

Ohtuleht.ee, 11. juuni 2018, 12:29
 Idle Theory Bus (Facebook)
Kit Whistler (30) ja J.R. Switchgrass (31) Ameerika Ühendriikidest Floridast on kujundanud põneva elustiili – nad on viimased kuus aastat elanud bussis ning reisinud ringi.

Selle aja jooksul on nad sõitnud USA-le kaheksa korda tiiru peale ning käinud nii Mehhikos kui ka Kanadas, kirjutab Lonely Planet.

„Pärast ülikooli lõpetamist reisisime aastajagu ning töötasime farmides. Seejärel, mõeldes, et peame üles kasvama, kolisime Los Angelesse ja töötasime seal kaks aastat. Aga me tundsime end kui lõksus, nii et teadsime, et peame elu muutma,“ räägib Kit. Niisiis hangiti üks buss ning kujundati sellest oma uus kodu.

Säästudest elati aga esimesed kaheksa kuud. Seejärel õnnestus paarikesel kujundada oma rändurielust töö ning nad saavad raha teenida arvuti teel töötades.

Kit nendib, et paljud inimesed eeldavad, et nad on pidevalt luksuslikul puhkusel. Tegelikult elavad nad tagasihoidlikult, kuid naudivad kõiki hetki, mida reisimine pakub. „See ei ole puhkus. See on meie elu. Me töötame, mängime, naerame ja nutame,“ lisas ta.

„Oleme õppinud olema õnnelikud ilma palju vajamata. Selle asemel, et tahta rohkem, harjusime meie vähemaga,“ ütles Kit.

3 KOMMENTAARI

t
T2 Camper van... 12. juuni 2018, 12:34
On endalgi olnud selline buss, kuid elamuautona pole just suurem asi. Ka sellise omamine usa-s eeldab häid sidemeis mehhikoga, kuna sealt saab hästi T2 - le varuosi.
p
Peeter 11. juuni 2018, 12:45
Ka Eestis on selline paarike täiesti olemas: https://www.youtube.com/lifeisaview - võiks ju omadest kirjutada, mitte mingeid suvalisi artikleid tõlkida.
Loe kõiki (3)

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
aare.kartau@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee