Joogiveekraan Järvevana teel (HEIKO KRUUSI / Linnaleht)

Tallinnas keerati suvehooajaks taas lahti avalikud joogikraanid. Lisaks avas Tallinna Vesi sel hooajal ka uue veevõtukoha Kadrioru pargis.

Avalikud joogiveekraanid asuvad Tallinnas Viru tänaval, Harju tänaval, Politseipargis, Järvevana tee kergliiklusteel ja Kadriorus. Kraanist tuleb kontrollitud kvaliteediga kraanivesi, mis sobib joomiseks.

Tallinna Vee kommunikatsioonijuhi Eliis Venniku sõnul on elanike huvi avalike joogipunktide vastu üha elavam. „Meie poole pöördutakse aina enam erinevate ideedega uute avalike joogiveepunktide avamiseks kas siis vabas õhus või mõnes asutuses. Kraanivee hea kättesaadavus on linlastele oluline ja see annab veelkord tunnistust, et elanikud on muutumas üha keskkonnateadlikumaks,“ rääkis Vennik.

Ühtlasi tuletab Tallinna Vesi meelde, et veekraane tuleks kasutada heaperemehelikult. Juhul kui kraan on lõhutud või sellest ei tule vett, ootab ettevõte infot telefonil 626 2400.   

Vabas õhus asuvate veekraanide kasutamine on võimalik kevadsuvisel hooajal, talveks kraanid külmumise vältimiseks suletakse.

Jaga artiklit

2 kommentaari

  /   14:43, 4. juuni 2018
Turistidele ja kodututele. Kaua sa ikka õlut jood.
R
Rahvas tahab teada  /   13:53, 4. juuni 2018
Millala avatakse avalikud tasuta veinikraanid ?

Päevatoimetaja

Gerly Mägi
Telefon 51993733
gerly.magi@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis