Lonely Planet vahendab AirHelpi tulemusi selle kohta, milliseid lennujaamu ja lennufirmasid peavad reisijad maailma paremateks ning millised halvemateks. Kokku hinnati 72 lennujaama ja-firmat.

Mitte just väga suure üllatusena platseerus parimate seas esikohale lennufirma Qatar Airways, sellele järgnevad Lufthansa, Etihad Airways, Singapore Airlines ja South African Airways. Kõige madalama reitinguga olid aga Wow Air, Royal Jordanian Airlines, Pakistan International Airlines, EasyJet (mida kasutavad eestlasedki tihedalt) ja Air Mauritius.

Parimaks lennujaamaks tunnistati aga Qatari Hamadi rahvusvaheline lennujaam. Sellele järgnesid Tokyo, Köln ja Singapuri Changi lennujaam. Halvimateks lennujaamadeks nimetati Kuveidi rahvusvaheline lennujaam ja Londoni Stansted.

Jaga artiklit

5 kommentaari

H
Hea,Halb  /   20:02, 16. juuni 2018
Päris palju maailmas lennanud inimesena ei ole märganud eri lennujaamade ja firmade vahel suuri ja põhimõttelisi erinevus: neid kõigis on ühteviisi igav ja tüütu kas siis oodata või ka lennata. Lennusõit on ajaraisk. Vabandan muidugu lennuentusiastide ees, kes on vastupidisel arvamusel.
T
turist  /   10:40, 13. juuni 2018
..mina paneks paremate hulka ka Turkish Airlines´i . Väga hea teenindus ja lennukid!

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis