Inimesed ütlevad, et neile meeldib reisimine. Või siis hoopis kohale jõudmine? Väljaanne Fashionbeans koostas nimekirja, millele võiks anda ühise nimetuse: palun ärge seda lennujaamades tehke!

Ära unusta, kuidas check-in töötab. Sa tead, et sult küsitakse alati reisidokumenti ja broneeringut, nii et ära hakka neid paaniliselt check-in laua juures otsima. Teised ei pea sinu järel ootama.

Ära satu turvakontrollis segadusse. Mitu korda oled sa lennanud? Kui vastus on rohkem kui üks, siis peaksid teadma, kuidas asjad toimivad. Kellad, vööd, võtmed ja muud eemaldatavad asjad tuleb panna turvakontrollilindile. Vedelikud peavad olema eraldi kotikestes ning nende maksimaalseks suuruseks 100 ml. Läpakas ja tahvelarvuti tuleb võtta kotist välja.

Ära unusta iseennast. Lennujaamas on tihti inimestel kiire. Kui juhtumisi on sinu lennuni veel tunde, siis ära jää ootama ja unistama kusagil, kus jääd teistele ette. Enamikel on siiski oma lennule kiire.

Ära unusta, et sinu asjad ei vaja tooli. Vahetult enne lendu on värava juures palju inimesi ning istekohad täituvad kiiresti. On okei hoida oma asju toolil, kui inimesi pole palju. Jätta asjad toolile ja lasta teistel seista, on aga egoistlik.

Ära unusta, et teistelgi on kõrvad. Loomulikult sa tahad, et laps ei nutaks ja istuks rahulikult paigal. Ideaalne viis selleks on näidata talle YouTube’i videoid. Aga palun anna lapsele ka kõrvaklapid. Kõrvalolevad inimesed ei taha suure tõenäosusega samu multikaid vaadata.

Ära trügi pagasilindi ümber. See, kui kogu lennukitäis rahvast trügib pagasilindi ümber, ei pane kohvreid kiiremini saabuma.

Jaga artiklit

0 kommentaari

Päevatoimetaja

Gerly Mägi
Telefon 51993733
gerly.magi@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis