Kui veel näiteks kümmekond aastat tagasi (tegelikult kohati ka praegu) peeti üksi reisimist naiste jaoks üliohtlikuks, siis tänapäeval reisivad õrnema soo esindajad üha enam omaette. Broneeringulehe Hostelworld andmetel on just Kuubast saanud tõeline tõmbenumber üksi reisivate naiste jaoks.

Hostelworldi andmetel on ajavahemikus 2015 ja 2017 hüppeliselt (42%) kasvanud üksinda reisivate naiste arv. Näiteks on ajavahemikul 2016 kuni 2017 tõusnud üksikute naiste reisimine Kuubale lausa 371% võrra.

Sellele järgnevad Nicaragua, Lõuna-Aafrika vabariik, Bulgaaria, Guatemala, Sri Lanka, Makedoonia, Portugal, Tansaania ja Rumeenia.

Jaga artiklit

7 kommentaari

K
Kust  /   16:11, 23. juuli 2018
saab pensioni eelik omale kaaslase? Noored vanemaid kaasa ei taha. Sõbrantsidest pole mõnel iial raha, kes kardab lennusõitu ja on ka neid, kellega "luurele" ei minda. Teevad häbi/ mõtlevad ainult endale jm. Hirmul olen Eestis kui tänavad pimedad. Hotellide ümbruses on tegevust küllaga ja uusi tuttavaid üksjagu. Giid vastutab su eest peaga kah veel. Kui teatav "kodutöö" tehtud, võib julgelt üksi rännata. Kambaga toas olles oli õhk "elektrit täis". Reisige üksi, mõnus. Need, kes purju joovad - oma asi, küll sõbrad hoolitsevad.
Ü
üksi reisiv nainekõigist kohtadest on Kuuba parim sest mees teeb selle töö ära ega tiku pärast enam ligi ning siis kergem jälle uut kutti   /   14:48, 23. juuli 2018
tehke järgi ja ei kahetse , saate ülihea hinge turgutuse ja naudingu ...

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis