Kaks eakat Saksa meest pagesid eelmisel reedel oma hooldekodust, et külastada maailma suurimat metal-muusika festivali Wacken Open Air.

Politsei teatel anti neile hooldekodust teada, et kaks selle elanikku on kadunud, kirjutab Deutsche Welle. Korrakaitsjad leidsid eakad hevipeerud Wackeni festivalilt üles öösel kell kolm. Politsei kõneisiku teatel olid taadid „suuna kaotanud ja segaduses“.

Vanamehed tõrkusid siiski neljapäevaselt festivalilt lahkumast, kuid politsei toppis nad taksosse ja eskortis patrullautoga koju.

„Ilmselgelt meeldis neile see metal-festival,“ sõnas politsei kõneisik Merle Neufeld. „Hooldekodu organiseeris kiiresti transpordi, kui politsei oli nad üles leidnud.“

29. korda toimunud Wacken Open Air müüdi täielikult välja ja festivalile arvati tulevat umbes 75 000 inimest. Teiste seas on tänavuste esinejate nimekirjas Danzig, Judas Priest, Hatebreed, In Flames, Running Wild, Arch Enemy, In Extremo ja Eskimo Callboy.

Jaga artiklit

28 kommentaari

J
Jube lugu.  /   18:20, 7. aug 2018
Kui tõesti surm õigel ajal ei tule ja peab hooldekodusse minema,siis tuleb merre minna.Elan saaremaal ja meri on käe-jala juures.Õudus ruudus.Miks sotsiaalministeerium niisuguseid asju ei kontrolli. Ja siis kirutakse ja irvitatakse nõukogude aja üle! Elu oli nagu roosiaias ,võrreldes praeguse mõrtsukühiskonnaga.
H
hea filmi  /   20:08, 6. aug 2018
züsee

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis