Suhted

HÄRRASMEHE TEEJUHT; kuidas käituda ja mida teha pärast seksi? (2)

Ohtuleht.ee, 10. august 2018, 12:12
 PantherMedia/Scanpix
Filmides näevad seksistseenide lõpud välja järgnevad: paarike lamab voodis kõrvuti, ise veel hingeldamas – ja siis tuleb kohe järgmine lõik. Päriselus asjad ikka nii ei käi, õigemini ei peaks käima. Näiteks oleks ilus teha midagi selle märja laiguga linal. Men’s Health pani kirja kaheksa tegevust, mida mees võiks peale seksimist teha, et kõigil oleks hea.

1. Kõrvalda diskreetselt kondoom

Naise võib hulluks ajada, kui mees tõmbab peale vahekorda kummi maha ja lennutab selle põrandale. Võta kondoom, keera see salvrätikusse või vetsupaberisse ja tõsta prügikasti. Ei mingit vetsust allalaskmist või prügikasti äärele virutamist, võeh. Ja muidugi seo sõlm peale, muidu võib prügikasti sisu senisest veelgi rõvedam välja näha.

2. Paku partnerile värskendust

Kui lähed juba kööki prügikasti juurde, siis on kena žest, kui magamistuppa naastes mõlemale klaasi vett tood. Pärast seksi on alati janu.

3. Kasutage käterätti enda puhastamiseks ja Märja Laigu katmiseks

Olgem ausad, seksi järel on vaja veidike puhastustööd teha. Paku partnerile käterätti ja kui olete end sellega kergelt üle käinud, siis saab sellega märja laigu ära katta ja end nii voodis mugavamalt edasi tunda. See on kena žest, millega näitad partnerile, et sa hoolid.

4. Kasuta WC-d

Kui hoolid hügieenist ja ka oma partneri tervisest, siis käid enne ja pärast seksi pissil. Nii saab lahti bakteritest, mis muidu võiksid jõuda partneri suguorganitesse ja tekitada näiteks kuseteede põletikku.

5. Mänguasjad puhtaks

Pole mõistlik visata seksimänguasjad kehavedelikega kaetuna sahtlisse ja need siis sinna unustada.

6. Check-in

Ehk teisisõnu: tee häält, näita, et sa oled jätkuvalt olemas ja hoolid partneriga suhtlemisest. Ütle näiteks, kui väga sulle meeldis.

7. Jääge voodisse kaisus pikutama

Päris sekundipealt ei maksa WC-sse joosta, esmalt võiksite tõesti hetke koos voodis olla ja kaisutada. Või vähemalt tee selgeks, et tuled kohe tagasi.

8. ... või mitte

Kui tegu on näiteks üheöö- või juhusuhtega, siis pole kummalgi kohustust voodisse kaisutama jääda. Ehk ongi parem, kui kohe pärast seksi laiali lähete. Aga partner võiks sellest plaanist teada ja sellega nõus olla. Võib olla ebameeldiv üllatus, kui seksipartner kohe peale lõpetamist püsti hüppab ja uksest välja jookseb.

Samal teemal

17. august 2018, 17:00
SÄHKE 21. SAJANDIT: miks toodetakse ja pruugitakse lambasoolest kondoome?

2 KOMMENTAARI

r
realist 11. august 2018, 08:23
Teadlased esitasid uuringu raames meestele küsimuse, mida nad teevad peale seksi.
Vastused jagunesid järgnevalt:
2%- söövad
3%- teevad suitsu
4%- lähevad dušši alla
5%- jäävad magama
86%- panevad riidesse ja lähevad koju
s
10. august 2018, 16:24
See on kurb,kui seks lõpeb. Peab jälle uue augu otsima.

Põnevat ja kasulikku

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
aare.kartau@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee