Head avarad bokserid on hea valik neile, kes tahavad isaks saada. (Vida Press)

Võimalik, et head avarad bokserid on parim aluspesu meestele, kes soovivad isaks saada.

Meestel, kes kannavad avaraid boksereid, on kõrgem sperma kontsentratsioon kui neil meestel, kes eelistavad kitsaid aluspükse, vahendab uut uuringut CNN.

Sperma kontsentratsioon tähendab, kui palju on seemnevedelikus seemnerakke, ja  see on üks näitajaid, millega mõõdetakse mehe viljakust.

Tavaliselt on meeste munandikoti temperatuur madalam kui ülejäänud keha temperatuur. Sperma tootmine on kõige efektiivsem 34 kraadi juures. See ongi põhjus, miks munandid asetsevad kehast allpool ja neil on oma jahutussüsteem.

Viimastel aastatel on palju räägitud, kas ka meeste aluspesuvalik mõjutab sperma tootmist. Uus uuring kinnitab varasemaid arvamusi, et sperma kvaliteedile mõjub hästi, kui kanda avarat aluspesu ja hoida munadeid jahedana.

Viljatuskliinikutes  on tavaline nõuanne meestele, kes soovivad lapsi saada: kanna avaralõikelisi aluspükse ja väldi kuuma vanni.

Kuid on selge, et viljatuse põhisüüdlane pole aluspüksid. Kuid väga lihtsa muudatusega saab oma viljakusele kaasa aidata – seega otsi üles bokserid! 

Jaga artiklit

2 kommentaari

H
http://grabbesttours.com/ - BingRoyal Amplified –RMéMicrosoft.com site search resultsoyal Amplified –找Mé  /   07:13, 16. aug 2018
Amazon | 本Amazon | 本
M
mmm  /   14:06, 10. aug 2018
Trussikud on ikka kõige väiksem probleem. Kõigepealt peab ikka naise leidma.

Päevatoimetaja

Gerly Mägi
Telefon 51993733
gerly.magi@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis