Stiilispikker

POISID, PESKE PEED! Ehk 11 levinumat laiskusviga, mida mehed pestes teevad (4)

Ohtuleht.ee, 27. august 2018, 18:30
Foto: Pixabay
Kellelegi ei meeldi haiseda, märgib Men’s Health. Mehed pihustavad kingadesse lõhnaeemaldit, pesevad oma pallikesi ja hoiavad kõhugaase tagasi – ehk kulutavad omajagu aega ning energiat, et lehkamist vältida. Aga kipuvad sageli unustama, et halva leha ja kehva hügieeni vältimine algab väikestest asjadest. Redditis korraldati vastavasisuline küsitlus ehk uuriti, millised on kõige levinumad vead, mida vannitoas tehakse ja tegemata jäetakse – eriti just meeste poolt.

1. Tagumikupragu jääb pesemata

Tuleb välja, et maailmas elab terve hulk mehi, kes duši all käies jätavad pesemata ja kasimata oma kannikatevahelise prao. „Peske oma neetud p****t!“ röögatas üks foorumikasutaja.

2. Deodorandi vale kasutamine

Kahetsusväärselt paljud kipuvad arvama, et deodorant asendab dušši. Ehk seda võib endale peale pihustada siis, kui ihulõhn üle pea kipub kasvama. Aga olgem ausad – siis on juba hilja.

3. Hambapesul jääb üks koht vahele

Keele peale on tohutu kogus lehkavaid baktereid ja hambaid nühkides tuleks ka see üle käia.

4. Kõrvavaigu kogumine

Paljud inimesed jätavad oma kõrvad unarusse ja koguvad kõrvadesse ja nende ümbrusse koledat kõrvavaiku. Kuulmekäiku ei maksa miskit toppida, aga käega ja nuustikunurgaga ligipääsetavad alad võiks ikkagi lögast puhtaks kasida.

5. Higisoolast läbi imbunud ja lehkava käteräti jätkuv kasutamine

Saunalina-käterätti peaks vähemalt korra nädalas pesema. Kui tunned ise, et käterätt lehkab, siis jätab see leha ka sulle. Sa ise ei pruugi aru saada, aga teised saavad küll.

6. Kätepesu edasilükkamine

Käsi peaks pesema ka siis, kui need ei tundu mustad. On küll.

7. Lehviv ligane lakk

Iga inimene peaks teadma, mis tüüpi juuksed tal on ja kui tihti ning millega neid pesema peaks. Mõnel rasusema peanahaga kodanikul tuleks tõesti iga päev peapesu ette võtta. Rasvased juuksed pole ilusad.

8. Pesemata jääb veel üks oluline meeste kehaosa

Peenis vajab samuti pesu. „Tüdruk siin, poisid ... peske oma pagana riista. Ma ei hakka õpetama, kuidas, tehke see ise selgeks,“ kiruti foorumis.

9. Hambaniit ja hambapesu

Hambaniidiga tasub vahesid puhastada enne hambaharja haaramist. Siis saab harjaga kenasti eemaldada selle sodi, mida niit eraldada aitas.

10. Hooldamata ja kuiv nahk

Mehed kipuvad ignoreerima seda, kui nahk on ketendav ja kõrbenud. Kui mees tahab näha noorem kui 60, siis tasuks tal nahka niisutada ja selle eest hoolt kanda.

11. Rapuntsel, päästa valla ... nina- ja kõrvakarvad

Kõrva- ja ninakarvade vohamine on reeglina pigem vanemate meeste probleem, aga sageli pole nooremadki sellest patust puhtad. Naistel võtab sihukeste puhmaste nägemine kohe igasuguse isu ära.

Ja lõpetuseks olgu üks asi üle korratud:

„Peske oma kuramused peed, poisid! Ma ei suuda uskuda, kui paljud mehed ei pese IIAL oma kannikate vahelt, kohast, kus on kõik see vastik kraam. Mitte kellegi meelest ei ole tahkunud kakakoorik ja vetsupaberi tükid seksikad!“ kirjutas keegi Redditi naiskasutaja.

Samal teemal

20. september 2018, 07:00
HULL LUGU! Vilets hambapesu rikub erektsiooni

TOIMETAJA

+372 5199 3733
aare.kartau@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee