Gamescom2018

Mainekas veebiajakiri tõi gamescomi 8 parima videomängu seas välja eestlaste teose 

Level1.ee, 27. august 2018, 15:48
Foto: Interactive Fate / Iceberg Interactive
Gamescom on vaieldamatult maailma suurim mängumess, seda külastajate arvu ning ürituse pindala arvestades. Kui suured tegijad kulutavad meeletuid summasid, et selles kirevas melus silma paista, peavad väiksemad tegijad lootma heale õnnele, mis võib tihtilugu tähendada, et tehtav mäng peab olema väga hea.

Nii juhtus ka Eestis arendatava mänguga „Shortest Trip to Earth“, mis jäi silma PC Gamer ajakirjanikele, kes tõid välja, et see on koguni messi kaheksa parima mängu nimekirja pääsemise vääriline.

Samal teemal

Leida Eestis loodav mäng kõrvuti selliste gigantidega nagu „Cyberpunk 2077“, „Assassin’s Creed Odyssey“, „Battlefield 5“ ja „Hitman 2“ on kindlasti märkimisväärne. PC Gameri ajakirjanikud tõid välja mängu hea loo, kuid lisasid, et teos pole nii visuaalselt läbitöötatud või kergesti haaratav kui mitmel pool teosega kõrvutatav „FTL: Faster Than Light“. Kohustusliku elemendina on igal kosmoselaeval püsielanikuks kass.

„Shortest Trip to Earth“ on proovitav Steami varajase ligipääsu programmi raames, kuhu mäng jääb 2019. aasta jaanuarini. Meie muljeid gamescomist saab lugeda erilehe vahendusel.

TOIMETAJA

+372 5199 3733
aare.kartau@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee